بچه ها کیا قشم رفتن
یکم راهنمایی می خواستم
1394/01/09
|
14:18
عزیزم من رفتم اما در کل قشم تعداد جاهاش خیلی محدوده و ما هر دو باری که رفتیم پر بودن و مجبور شدیم بریم بندر عباس یا اینکه چادر بزنیم!!!
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
خانمی هتلهای قشم تقریبا مثل هم هستند و کیفیت خیلی خوبی ندارن خیلی فرق نمیکنه کجا بری .اما جاهای گردشی از همه بهتر جنگلهای حرا که با قایق میبرن و دیدنیه من از بقیه اش خیلی خوشم نیومد ولی بهت میگم غارهای خریس که چندتا غار کوچولوی خاکیه قلعه پرتغالی ها که رستوران شده توش دره ستاره ها که هی بدک نیست ببینی و یه سری جاهای دیگه ولی تا دلت بخواد برای خرید خوبه و قیمتها مناسبه البته فقط پوشاک(دنبال وسایل برقی و تزئینی و .. نباش)بیشتر هم برای همین خرید میان یه سری پااساژ که تو خود قشمه مثل خلیج فارس و .. یه سری هم درگهان

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

عزیزم ساحل سیمین پلاژهای قشنگی داره .برای دیدن جاهای دیدنی بهتره با تورهای یکروزه همراه بشی.حتما شبها به سینما دریا برو هم جای قشنگیه هم نزدیک بهترین رستوران قشمه به اسم داعی.من خودم سالی دو سه بار می ریم و همیشه خونه دربستی می گیریم هم تمیزه هم راحتیم و همه امکاناتو داره اگه خواستی برات شمارشو بزارم.الان شبی 30 تومنه.حتما پاساژ دو دولفین و دریا که توی درگهانه برو وقتتو توی جاهای دیگه تلف نکن.قشم هم پاساژ ستاره و پردیس.
ارسال نظر شما