2733
2734
عنوان

بهش بگم دوست دختر داشتم؟

652 بازدید | 57 پست

سلام خانوم ها

قصد ازدواج دارم و سوالاتی دارم که جز یک خانوم نمیتونه کمکم کنه

من تا وقتی لیسانس گرفتم(الان دانشجوی دکترام) با هیچ دختری ارتباط نداشتم و اهل دوستی نبودم اون زمان برای ازدواج با یکی دونفر اشنا شدم که یکیش خیلی جدی شد

ولی خودش قبول نکرد ازدواج کنیم ولی من عاشقش شدم 

هرچند وقت یک بار پیام میده یکی دوروز حرف میزنم و دوباره کات میکنیم تا چند ماه بعد

چندبار قصد کردم جوابش رو ندم ولی دلم نیومد و نتونستم....

اما الان بعد از این همه سال تنهایی قصد دارم ازدواج کنم به نظرتون این قضیه رو به دختره بگم؟ ازدواجم سنتیه

شمارم رو بعد از ازدواج عوض خواهم کرد که دیگه پیدام نکنه اگرم بکنه نمیزارم نزدیکم بشه هرچند میدونم وقتی بدونه ازدواج کردم بیخیال میشه خودش

نظرتون رو بگید ممنون

نه نگو.

چز راست نباید گفت

ولی هر راست هم نشاید گفت.

حقیقت بگو...ولی اصلا درمورد دوست دختر حرف نزن که مجبورم نشی دروغ بگی.

ولی اگه پرسید یجوری بهش بگو.

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه به هیج عنوان نگو دلیلی نداره ک بگی اگ بگی هم بدبخت شدی تا بجنبی بهت میگش دختراخیلیییی حساسن .گذشته مال خودته ربطی نداره ک بگی دیگ گذشته 

اونایی که میدونن؛کجاخودشونوبه نفهمی بزنن خیلی آدمای فهمیده ای هستن
2738

من میخواستم اردواج کنم با اینکه خداروشکر دوست پسر نداشتم و تو عمرم با کسی نبودم ولی درحد خواهر و برادر با پسرخالم صمیمی بودم

تو مراسم خوایتگاری شوهرم چیزی درمورد گذشته نپرسید منم نگفتم ولی بعد از عقد پرسید منم خیلی با ارامش بهش گفتم بله اینجورم نیست که اصلا با هیچ پسری حرف نزده باشم

دلم نمیخواست زندگیمو با دروغ شروع کنم

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

سلام

به نظرم مهم نیس بگین چون زیاد رابطه جدی نداشتید...فقط کات بوده 

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔

اگه هنوز پرونده گذشتتو نبستی ازدواج نکن  ن اینکه بری بزاری کف دستش روحیشو خراب کنی اگرم بستی خب پس تموم کنه و همه عشقتو متمرکز کن رو طرفت و هیچ لزومی نداره چیزی که تموم شده رو بازگو کنی

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2706