2733
2734
عنوان

من کسی روندارم میشه بیاین کمکم😢

361 بازدید | 28 پست

نمیدونم چجوری وازکجا شپش اومده توسردخترم صبح نشستم بادست تخماشوبه زور از روموهاش درآوردم بعدش سرکه زدم به موهاش بعدشم باتایدشستمش ازصبح ساعت شیش فقط دارم تخم شپش درمیارم تمومی هم نداره کل لباسامونم باآب داغ شستم جاروبرقیم کشیدم ولی بازم هستن چکارکنم😢

زندگی قانون لیاقتها وباورهاست پس باورکن که تولایق بهترینهایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سریع موهاشو کوتاه کن و سرکه سیب و روعن زیتون بزن...بعدش برو داروخونه دارو هم بگیر صد در صد رفع میشه

فقط حواست باشه تموم هم شد حتمن روغن زیتون و سرکه رو بزن

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  

یک هفته هر رو قبل حموم به موهاش سرکه بزن با دستت خوب ماساژ بده رو سرش بعد ببر حموم خوب بشور با شونه دندونه ریز شونه کن یه شامپو بزن بیار با سشوار خشک کن شامپوشپش و از دارخونه بگیر اینجوی حتماااا ریشه کن میشه

تویه مطلبی خوندم وقتی میبریش حمام نرم کننده بزن به موهاش با شونه دنونه ریز شونه کن تا ‌دو سه هفته هر وقت میبری حمام این کارو تکرار کن شپشا لیز میخورن میان پایین 

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2706