2703
2553
عنوان

حالم خیلی گرفته

168 بازدید | 11 پست

خیلی اعصابم خورده .شیش هفتم دیشب انقد دل درد کمردرد داشتم حد نداشت  به دوستم گفتم گفت طبیعی اما کارنکن اصلا استراحت کن ۳ ماه اولت مراقب باش 

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شب به شوهرم گفتما که حالم خوب نیس. صبح بیدارشدم خونه کن فیکون اصلا یه وظیعی گاز پر اشغال اشپزخونه بهم ریخته پزیرایی کوسنا ی طرف رو برشیا کج وکوله

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
2456

من روزا قبلشم همش درحالا خمو راست شدن و تمیزکردن کثیف کاریای اقا بودم. بعد بیدازشده باهاش دعوا کردم که خونه جارو میزنی چرا همش اشغال میریزی مگه بچه و...

شب به شوهرم گفتما که حالم خوب نیس. صبح بیدارشدم خونه کن فیکون اصلا یه وظیعی گاز پر اشغال اشپزخونه به ...

مرتب نکن.زیاد خم و راست نشو.بذار هروقت شوهرت اومد بهش بگو کمکت کنه .اونوقت خودت بشین و بگو چیکار کنه

من همین یه دونه ام!
2714
شب به شوهرم گفتما که حالم خوب نیس. صبح بیدارشدم خونه کن فیکون اصلا یه وظیعی گاز پر اشغال اشپزخونه به ...

الهی الانم حساس شدی بیشتر دور ور اذیتت میکنه

فقط بگم این دوران سخت رو همه گذروندن توم باید بگذرونی

کارکه همیشه هست همیشه خدا هست

خونمون طبقه ۳ من هرروز بالا پایین میرم هرروز جارو تمیز کاری یک ذره به فکرم نیست خانواده خودشم که صد رحمت به ای میگی کلفت گرفتن حالم دیگه بهم میخوره ازش

حالا میبینه اعصابم خورده میبینه چقد حالم بده رفتم تو اتاق پاشده اومده به حرف زدن اره زن دوستم چهار پنج روز دیگه بچش دنیا میاد هنوز داره تو ارایشگاه کار میکنه دوستم گفته نره اون گفته نه چیزی نمیشه

گفتم خدا الهی لعنتت کنه پو دارم میگم سه ماهه اول احتمال سقط هست چرا نمیبهمی خدا الهی ازش نگذره زنه چهارشکم زاییده داره بامن یکی میکنه یعنی میخوام عوق بزنم رو خودش اون تربیت مادر بیشعورش