2737
2739
عنوان

بچه ها بیایین کمک

151 بازدید | 14 پست

تقریبا هفته پنجم بارداری هستم امروز لکه بینی خییییییلی کمرنگ صورتی داشتم ،،،، قبلا یک سقط داشتم که لکه بینیم قهوه ای قرمز بود 

الان صورتی خطرناکه؟؟؟ هرکی تجربه داره بیاد بگه لطفا

😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهرحال باید بری دکتر شیاف بده و حالا داروهای دیگه،من تو هفته 9 اینجور شدم با شیاف رفته فعلا امروزم که خیلی از صبح کار کردم کمرم دارع میبره شیاف گذاشتم ترسیدم

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 
من سری قبلم رفتم دکتر عزیزم با وجود مصرف شیاف و قرص سقط شد 

ربطی به بار قبلی نداره

هر بارواری شرایط خودشو داره

استراحت کن و زیرنظر دکتر دارو مصرف کن انشالله رفع میشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2738
شیاف دارم استفاده کنم بنظرتون؟؟؟ دیروز دو سه بار پله هارو بالا پایین رفتم ممکنه از اون باشه؟

نميدونم سر خودبهتره استفاده نكني برو اورژانس با دكترت تماس ميگيرن خودشون ...سقط قبليت شياف نذاشتي؟؟؟ عزيزم سعي كن خيلي استراحت كني تو اين دوران پله ها رو اروم برو 

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️
نميدونم سر خودبهتره استفاده نكني برو اورژانس با دكترت تماس ميگيرن خودشون ...سقط قبليت شياف نذاشتي؟؟؟ ...

اره عزیزم فعه قبلم روزی دوتا شیاف استفاده میکردم البته پنج شیش روز از لکه بینیم گذشته بود شیافو استفاده کردم چون دیر متوجه بارداریم شدم 

😊
2706