2726
عنوان

خداجونم موی پر پشت میخوااااام🙏

476 بازدید | 42 پست

سلام دوستان موهای من خیلی ریزش دارن و کم پشته خیییییییلی هم نرمه،با تاید میشورم نرمه با صابون میشورم نرمه چیکار کنم؟

تو شهرمون دکتر خوب برای مو نداریم میشه راهنماییم کنیدچکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکی اینجا گفت روغن رز ماری بریزی تو شامپو سر ی هفته جواب میده و ریزشش قطع میشه خودشم امتحان کرده بود منم میخام بگیرم

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 

حنا بزن هر ماه 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

تاید و رو فرش بریزی گلاش میریزه

مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم

خودش جون نداره تو تایدو صابونم میزنی بدتر میریزه روغن زیتون خیلی خوبه روغن بادام تلخ خوبه یه سری هم عصاره رزماری داروخانه داره اونم خوبه تخم مرغ محلی خوبه باید بهش برسی یه روز درمیون روغن بزنی بعد دوساعت بری حموم منم موهام کم پشته بیشتر ارثیه

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
2706