2726

سلام خانمای باردار

من باردارم و الان ۹ هفتمه،دیشب یه اتفاقی افتاد که بهم استرس شدید وارد شد،از دیشب همش فکرم مونده پیش نی نیم که خدای نکرده اتفاقی واسش نیوفتاده باشه.

کسی بوده همچین تجربه ای داشته باشه؟اتفاقی که نیوفتاده واسه نی نیش؟

اگه زبونم لالا مشکلی پیش اومده باشه علائمی داره که متوجه شیم مثل لکه بینی یا گرفتگی یا هرچی؟؟؟

خدا رو شکر علائم نگران کننده ندارم ولی برا اطمینان فردا میخوام یه سونو برم فقط تا فردا دلم آروم نمیگیره

لطفا اگه تجربه ای دارین کمکم کنید

پیشاپیش ممنونم ازتون🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من وقتی ۸هفتم بود یه اتفاق خیلی بد برام افتاد استرسو اضطاب شدید داشتم والی خداروشکر دخترم صحیحو سالم ب دنیا اومد البته در طول بارداریم خیلی از دست یکی حرص خوردم و عصبی شدم و بسیار منو دچار  استرس میکرد

نه عزیزم هیچ اتفاقی براش نمیفته اما اصلا ازین به بعد استرس نداشته باش جون هم برای خودت ضرر داره هم نی نی

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

تو هفته ی 19 یه ماشین خورد به ماشینمون من خیلی ترسیدم و تا فرداش دلم درد میکرد رفتم پیش دکتر صدای قلبش را شنید یه سونو نوشت گفت اگه تافردا دلت خوب نشد این سونو رو برو 

منم دلم خوب شد دیگه نرفتم! 

این بود تجربه ی من! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
تو هفته ی 19 یه ماشین خورد به ماشینمون من خیلی ترسیدم و تا فرداش دلم درد میکرد رفتم پیش دکتر صدای قل ...

مرسی عزیزم. دلم یکم آروم گرفت

نه خداروشکر من دلدردی ندارم فقط یکم نگرانش بود

نه عزیزم هیچ اتفاقی براش نمیفته اما اصلا ازین به بعد استرس نداشته باش جون هم برای خودت ضرر داره هم ن ...

ممنون گلم

اتفاقی بود وگرنه خیلی حواسم هست که استرس نداشته باشم

به قدر استرس بهم وهرد شد که دست و پاهام یخ کرد یهو

من وقتی ۸هفتم بود یه اتفاق خیلی بد برام افتاد استرسو اضطاب شدید داشتم والی خداروشکر دخترم صحیحو سالم ...

خدا رو شکر نی نیت سالم بوده

خیلی اروم شدم ممنونم

اره برا منم پیش اومد خیلی حرص خوردم از دست جاریه کثافتم فردا صبحش افتادم به لکه بینی دیگه با شیاف حل شد اما رفتم سونو خوب بود خدلردشکر  دیگه امروزم انقدر کار کردم باز ترسیدم گفتم زودتر شیتف بزارم دراز بکشم تا کاری دست خودم ندادم

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 
2706