2726
عنوان

شمایی که میخایی گزارش بزنی نیاداخل تاپیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 96 پست
هیچوقت انقد دیر نمیکرد اگرم کار داشت بازم میگفت نمرده باشه😂

احساساتت😵

نترس زنده اس😆

چون خیلی کم میام سایت شایدبزودی کآربریم دونفره بشه چون اینجاخیلی کاراگاه بازیه گفتم درجریان باشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روزی سیصدو پنجاه بار بگو گور باباش چهار صدو سی بار هم بگو به درک

😆😆فکرکردم میخای ذکریادمون بدی

چون خیلی کم میام سایت شایدبزودی کآربریم دونفره بشه چون اینجاخیلی کاراگاه بازیه گفتم درجریان باشید
2728
شب خوابم نمیبره😢

😂😂😂😂وای بحثه جن باحاله ادم جذبش میشه تا اخرش میخونه

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
خستم مث یه قایق شکستم

بیااینجابعضی پستاروریپلای کن شوخی بکن دوست پیداکنی

اره لعنت بمن هر بار میگم دیگه تو این تاپیکا نمیرم ولی دوباره اینکارو میکنم شیم مثه چی ب خودم فحش مید ...

نبابا نترس تو خونه ها قران هست سراغه ما نمیان ک

جن تو داهاتو بیابونو ایناس

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
اره لعنت بمن هر بار میگم دیگه تو این تاپیکا نمیرم ولی دوباره اینکارو میکنم شیم مثه چی ب خودم فحش مید ...

اره ادم به غلط خوردن میوفته

ی تاپیک خوندم راجع ب جن و اینا بود الانم میترسم😢

كجا بود ؟؟؟؟

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
الهیی دغدغه مون یکی😢😢😢😢😢

من زیر دلم درد میکنه یه کمم عصبی ام سردردم دارم سینه هامم حساسه اما درد نمیکنه علائم بارداریه یا پریود؟؟؟کیستم دارم میشه کسی ک کیست داره باردار شه؟؟؟

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2706