2726
عنوان

شامپو چی میزنید؟گیاهی ؟معمولی؟

10711 بازدید | 25 پست

چهارماهه دارم بدون سولفات میزنم

چون هر روز میزنم شامپو بچه سیگل میگرفتم

ماه اخر سی گل نداشتن ایروکس گرفتم موهام ریزش پیدا کرده

نمیدونم چی بزنم !

برم شامپو گیاهی از عطاری بخرم!

چیکار کنم

لطفا بگید چی میزنید و جنس موهاتون چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شامپو آتو بخر عالیه..

ازپیج محصول خوب میتونی بخری..

شامپواستم سل عالیه

شامپو گلیس عالیه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
شامپو آتو بخر عالیه.. ازپیج محصول خوب میتونی بخری.. شامپواستم سل عالیه شامپو گلیس عالیه

برا موهای خشک و وزم یه چی معرفی کن گلم

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

سان سیلک کراتینه 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

من چند تا شامپو ضد ریش گرفتم قبلا و استفاده کردم ولی برخلاف اینکه خوب بشه موهام بیشتر میریخت و سرم هم به شدت میخارید...تا اینکه شامپوی شبنم رو تو خونه مادرشوهرم استفاده کردم(شامپو قدیمی)دیدم چقدر به موهام افتاد بعدش دیگه از اون استفاده میکنم...ایروکس و جوانه گندم سینره و .....اینا همش موهامو بدتر گرده بود

البته نمیدونم که برای موهای شما هم خوب هس یا نه

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

فقط سدر صحت 😁

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
من چند تا شامپو ضد ریش گرفتم قبلا و استفاده کردم ولی برخلاف اینکه خوب بشه موهام بیشتر میریخت و سرم ه ...

موهاتون چربه؟یا معمولی یا....

گلرنگ اون سالای اول خوب بود ولی الان نمیسازه

پرژک میزنم جوش میزنه سرم

این از ارزونا 

گرونم ک میزنم بازم الان ریزش گرفتم

موندم دیگه والا

2706