1147
1273

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279

برا مهمون میخوای یا تو دستت؟

من برا تو دستم دومی بیشتر دوس دارم

برا مهمون اولی

امشب بخوابیم شاید فردا وسط اقیانوس، تک و تنها، داخل قایقی که دور تا دورش رو مه گرفته بیدار شیم

هیچ کدوم. جفتش شلوغه 

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
1281

دومی طرحش خوبه ولی رنگ نه. خیلی تیزه و ادمو اذیت مبکنه. دبگه چه برسه موفع غذا که ادم باید ارامس داسته باشه! 

یکمم خلوت تر باشه قشنگترن

اعضای جدید، اگه مخالف کامنتم هستن لطفا ریپلی نکنن ✋ اعضای قدیم رو جفت چشمای ما جا دارن 😍 
1226

وای من عاشق دومیه شدم 😆 میدونم بدسلیقم 😍

آخی 😢 یادش بخیر ..... با صد تومن‌ میرفتیم مغازه با دوتا چیپس و پفک و ساندیس و یخمک و بستنی و شکلات و آدامس و رنگارنگ برمیگشتیم 😢 الان دیگه نمیشه ... لامصب همه جا دوربین نصب کردن 😅

خانما سلیقه ها متفاونه

استارتر شلوغ میپسنده

مدلایی هم ک گذاشتن قشنگه

چرا اینجوری جواب میدید

امشب بخوابیم شاید فردا وسط اقیانوس، تک و تنها، داخل قایقی که دور تا دورش رو مه گرفته بیدار شیم
1280