2733
2734
عنوان

شبا جدا میخابم...

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 32 پست

ماهم جدا میخابیم انقدر بدم میاد این زنها میگن جدا خابیدن فلانه فلینه!!!!! بابا تو خابم شوهراتونو ول نمیکنین بیچاره خستست بزاریم با ارامش بخابه دیگه بچسبم بهش که دوستم داشته باشه بچسبم بهش که بهم اهمیت بده ک زندگیمون خراب نشه همش چررررررررته!!!!! چرتو پرتایی که قدیمیا تو گوشمون پر کردن اول برو یاد بگیر ک اولویت زندیت خودت باشی همین برای عاشق کردن شوهرت نسبت ب خودت کافیه

مث منی استارتر من حتی 300 هزار تومنم دو سال قبل دادم بالش طبی خارجی خریدم فایده نداشت کولر رو روشن میکنم صداشو محو میکنه و میخوابه

بهترین کار اینه خودتو خسته خسته کنی بعد بری تو تخت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لوزه نداره چاقم نیس یه جوری واسه اینا ارثیه حتی کوچکترین فرد خانوادشون خروپف میکنه

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥
2728
لوزه نداره چاقم نیس یه جوری واسه اینا ارثیه حتی کوچکترین فرد خانوادشون خروپف میکنه

خوب پس از دیجی گیره بگیر بذار تو بینیش و درارامش بخواب 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
ماهم جدا میخابیم انقدر بدم میاد این زنها میگن جدا خابیدن فلانه فلینه!!!!! بابا تو خابم شوهراتونو ول ...

ینی هرکدوم تو اتاق مجزا می خوابین؟؟؟؟

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2738
من صبح بلند میشم برم نماز بخونم میام میبیتم شوهرم کل تخت رو صاحب شده دلم نمیاد بگم برو اونورتر بیدار ...

خدایی تنها خوابیدن یه کیف دیگه داره آدم لنگاشو تا یه متر میتونه واکنه روی تهت من اصلا نمیتونم راحت بخوابم

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥

شاید مشکل انحراف بینی دارن توی خانواده

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
وای گیره خر و پف چیه؟ نره اون دنیا راه تنفسشو بگیره؟    

آخه واقعا گیره تاثیر داره؟

شاید مشکل انحراف بینی دارن توی خانواده

شاید اینو نمیدونم

2706