2703
2553
عنوان

شبا جدا میخابم...

479 بازدید | 32 پست

سلام من شوهرم خروپف میکنه هرچه قدرم بیارش میکنم میچرخونمش فایده نداره یعنی من خوابیدنی کوچکترین صدا میره روی مخم که باعث میشه شبا میرم جدا میخابم واقعا برام مشکل شده چیکار کنم به نظرتون؟؟؟

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥

بالش ویبارورداری وبزنی یهوتوسرش اون دیگه خروپف ازسرش میوفته😂

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اگر چاقه ایشون بفرستش باشگاه 

لوزه هاشو چک کن 

بالش رو عوص کن و متناسب بافقرات بگیر 

گیره خروپف هم براش بخر صداشو واقعا کم میکنه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

عزیزم بنظرم خیلی کاراشتباهی میکنی جدا میخوابی

اولش سخته بعد عادت میکنی

یبار جاریم صدا خروپف برادرشوهرم ضبط کرد صدا بولدزر میداد

گفتم چجوری میخوابی 

گفت اوایل زجرمیکشیدن ولی انقد تحمل کردم الان صداش نباشه خوابم نمیبرا

2714

داداشم خیلی خرو پف میکرد رف دکتر گف از لوزه هاته عمل کرده خیلی بهتر شده شاید اونم لوزه داره

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706