2733
2739
سلام بچه ها تجربه ها عمل بینیتونوبگیدمنم امیدخدامیخوام عمل کنم استارترعزیزم کی عملته؟

والا تجربه من اينه اصلا نترس من اينقدر ميترسيدم فقط هم از بيهوشي نميدونم چم بود ميگفتم به هوش نميام ولي خيلي راحت بود

انشاالله خدا شما رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره خدایا شکرت ازت ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏🏻🌹

منم شیش ماهه عمل کردم اصن نگران نباش ن درد داره ن چیزی فقط رعایت استراحتوتغذیه داره و ی مدت بخاطرخون آبه و ورم مماغت میگیره تنفست ازدهن بایدباشه حتما آب کرفس آب هویج وآناناس بخوره ازبعدازعمل تا ده روز حتی نخندموقع عطسه وسرفه پره های بینیتوبگیر ک بازنشن شکلشوحفظ کنه دوتابالشت زیرسرت میزاری وتا پنجاه روزتقریبا روکمر میخوابی صاف ک بینیت صاف دربیاد غذاهایی مثل سو بخور زیادنجو و و...خیلی چیزاهس عزیزم فقط رعایت کنه ومسئله مهم تراینکه تایکسال زمان میبره ورم بینی کامل بخوابه قبل اون قضاوت نکن برمن هنوزشیش ماهه بازباد داره گوشتیم بودبرمن ولی درکل خوبه راضیم موفق باشی

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من احساس خفگی دارم  از استرس خواب ندارم میگن خیلی درد داره تو فیلمم دیدم ی عالمه گاز لول کرد ...

نه بابا اونو تو بيهوشي ميزارن اصلا نميفهمي نترس بخدا من از ترس گريه ميكردم ولي خيلي راحت بود

انشاالله خدا شما رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره خدایا شکرت ازت ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏🏻🌹
والا تجربه من اينه اصلا نترس من اينقدر ميترسيدم فقط هم از بيهوشي نميدونم چم بود ميگفتم به هوش نميام ...

نه من تازه دوس دارم بیهوشیو درد و کبودی واینا رویکم میترسم

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤
2728
نه من تازه دوس دارم بیهوشیو درد و کبودی واینا رویکم میترسم

كبودي كه طبيعيه من زياد داشتم عكس بزارم ببيني ولي ميترسم پشيمون شي😁

نه بابا اونو تو بيهوشي ميزارن اصلا نميفهمي نترس بخدا من از ترس گريه ميكردم ولي خيلي راحت بود

😂 ایقد استرس دارم همش میگم نکنه عمل کنم سوراخش متقارن نشه کج بشه

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2738

بیشترعملای بینی سوراخا نامتقارن درمیان حتی اگربهترین دکترباشه

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟

الان من يه طرفم بيشتر ورم داره ضاهر بينيمو يكم كج نشون ميده ولي ميدونم درست ميشه برا من پره ها رو باز نكرده ديگه نامتقارن نميشه

اونجا يه دختري با من اومد اتاق عمل ولي دكترش يكي ديگه بود يه نامه نوشت كه ممكنه نامتقارن بشه ممكنه خيلي كوچيك نشه و از اين حرفا داد دختره امضا كنه بعد بهش كفت الان سمت راست و چپ هيچ بدني شبيه نيست بعد عمل هم ممكنه همين باشه

الان من يه طرفم بيشتر ورم داره ضاهر بينيمو يكم كج نشون ميده ولي ميدونم درست ميشه برا من پره ها رو با ...

من از اول باید بکوبه پره ک چیزی نی

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2706