1421
1411

انژیو کت ک مشکلی نداره

خب مجبور نیستی ک میتونی عمل نکنی

بودن بعضی ادما ب زندگی رنگ میده🌈حس خوشبختی میده، امید و انگیزه میده..اینکه قدر این ادمارو بدونی یا نه انتخاب توعه،میتونی تا موقعی ک هستن کنارشون باشی،شاد باشی،زندگی کنی..میتونی قشنگیای زندگیت رو فدای مشکلاتت نکنی❤️همه مشکل دارن ولی تو میتونی شاد باشی🌺

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1390
1394
سربالا خوابيدن اره ولي تامپون اذيت نميكرد كه🤔

من احساس خفگی دارم 

از استرس خواب ندارم

میگن خیلی درد داره تو فیلمم دیدم ی عالمه گاز لول کرد و فشار داد تو بينی😢

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍂🍁🍁🍁🍂🍂
1396
سلام بچه ها تجربه ها عمل بینیتونوبگیدمنم امیدخدامیخوام عمل کنم استارترعزیزم کی عملته؟

والا تجربه من اينه اصلا نترس من اينقدر ميترسيدم فقط هم از بيهوشي نميدونم چم بود ميگفتم به هوش نميام ولي خيلي راحت بود

وزن اوليه٧٤😔وزن ماه اول ٧٠ماه دوم٦٧ وزن فعلي٦٤💪😍

منم شیش ماهه عمل کردم اصن نگران نباش ن درد داره ن چیزی فقط رعایت استراحتوتغذیه داره و ی مدت بخاطرخون آبه و ورم مماغت میگیره تنفست ازدهن بایدباشه حتما آب کرفس آب هویج وآناناس بخوره ازبعدازعمل تا ده روز حتی نخندموقع عطسه وسرفه پره های بینیتوبگیر ک بازنشن شکلشوحفظ کنه دوتابالشت زیرسرت میزاری وتا پنجاه روزتقریبا روکمر میخوابی صاف ک بینیت صاف دربیاد غذاهایی مثل سو بخور زیادنجو و و...خیلی چیزاهس عزیزم فقط رعایت کنه ومسئله مهم تراینکه تایکسال زمان میبره ورم بینی کامل بخوابه قبل اون قضاوت نکن برمن هنوزشیش ماهه بازباد داره گوشتیم بودبرمن ولی درکل خوبه راضیم موفق باشی

من احساس خفگی دارم  از استرس خواب ندارم میگن خیلی درد داره تو فیلمم دیدم ی عالمه گاز لول کرد ...

نه بابا اونو تو بيهوشي ميزارن اصلا نميفهمي نترس بخدا من از ترس گريه ميكردم ولي خيلي راحت بود

وزن اوليه٧٤😔وزن ماه اول ٧٠ماه دوم٦٧ وزن فعلي٦٤💪😍
والا تجربه من اينه اصلا نترس من اينقدر ميترسيدم فقط هم از بيهوشي نميدونم چم بود ميگفتم به هوش نميام ...

نه من تازه دوس دارم بیهوشیو درد و کبودی واینا رویکم میترسم

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤
1331