2726

ادم های زیادی دیدم چاقن و باردار شدن و همچنین ادمایی که دکتر گفته تا لاغر نشی حامله نمیشی، 

الهی و ربی من لی غیرک.... الهی رضا برضائک تسلیما لامرک لا معبود سواک

همش بستگی به بدن داره

بدنا با هم‌متفاوته

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی تاثیر نیست ولی منم خیلی ها رو دیدم لاغر بودن و سقط های پی در پی یا ناباروری داشتن چاقم دیدم که باردار شده راحت

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728

خیلی تاثیر گذار هست.

یکی از‌فامیل های ما چاق بود و بچه دار نمیشد. لاغر‌ به یک ماه بچه دار شد.

قانون 5/5 : اگر موضوعى 5 سال آينده برايت اهميتى نخواهد داشت، بيشتر از 5 دقيقه برايش ناراحت نباش!

دکترم میگه ی از دختر های چاق و ی دخترهای خیلی لاغر میترسم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین اول ژن مهمه که ببینی خواهرات یا مامانت تنبلی داشتن یا دارن و اینا بعدش چاقی 

خیلیا تنبلی تخدان دارن همراه چاقی و وقتی ورزش میکنن لاغر میشن تنبلی خودبخود خوب میشه و باردار میشن ولی بعضیا میبینی لاغرن ولی تنبلی دارن که نمیشه 

بعضیا هم فقط چاقن تنبلی و اینا ندارن که اینا هم باردار میشن

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

تاثیر داره بنظرم،یکی از اقواممون چاق بود تا لاغر کرد بعد 10 سال باردار شد.البته دلیلشو خودش چاقی و دو سال مصرف قرص ld میگفت.  

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥

یه بار یه دکتری داشت راجع به تنبلی و چاقی صحبت میکرد میگفت اینجور افراد حتی یک کیلو هم وزن کم کنن درصد بارداریشون بیشتر میشه

لزومی نداره حتما ۲۰ کیلو لاغر بشی، همین که تلاش کنی و فعالیتت به سمت کاهش وزن باشه با پیاده روی و طناب زدن و ورزش، میتونه خیلی موثر باشه تا اینکه دست روی دست بذاری

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706