1265
1254

خیلی تاثیر داره، اینکه خیلی چاقا بچه دارن دلیل نمیشه،

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیبی گارفیلد پنج هفته و دوروز زودتر از انتظار ما با سزارین اورژانس به دنیا اومد و دنیا رو جا قشنگتر ی کرد😍

بی تاثیر نیست ولی منم خیلی ها رو دیدم لاغر بودن و سقط های پی در پی یا ناباروری داشتن چاقم دیدم که باردار شده راحت

گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                        یعنی تو خری،من به مراتب زتو خرتر!😐😐✋🏻

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

فک کنم تاًیر زیادی داره جون چاقی شکمی باعث تنبلی تخمدان میشه

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👰👸🤴💑💍                                                         تیکر عروسیمه میشه برای اینکه مراسمم ب سلامتی و خوشی برگزار شه و این انتظار دوساله تموم شه یه صلوات مهمونم کنی؟!؟💖💜💖                                   اگه لایق دونستین و صلوات فرستادین لطفا بهم بگید تا من هم برای شما بفرستم😘
1258

خیلی تاثیر گذار هست.

یکی از‌فامیل های ما چاق بود و بچه دار نمیشد. لاغر‌ به یک ماه بچه دار شد.

قانون 5/5 : اگر موضوعى 5 سال آينده برايت اهميتى نخواهد داشت، بيشتر از 5 دقيقه برايش ناراحت نباش!

دکترم میگه ی از دختر های چاق و ی دخترهای خیلی لاغر میترسم 

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها خدایا دیگه نه نایی مونده نه پولی برامون خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔

ببین اول ژن مهمه که ببینی خواهرات یا مامانت تنبلی داشتن یا دارن و اینا بعدش چاقی 

خیلیا تنبلی تخدان دارن همراه چاقی و وقتی ورزش میکنن لاغر میشن تنبلی خودبخود خوب میشه و باردار میشن ولی بعضیا میبینی لاغرن ولی تنبلی دارن که نمیشه 

بعضیا هم فقط چاقن تنبلی و اینا ندارن که اینا هم باردار میشن

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دوقلوهامو هفت ماهگی پیش خودت بردی بعدش گفتم بر میگردونی ولی نشد یکی دیگه هم سقط شد . بعدش خارج از رحم شد. خدایا خسته ام بخاطر دل خستمم که شده نگهش دار.پسرم تنهام نزار
1274

تاثیر داره بنظرم،یکی از اقواممون چاق بود تا لاغر کرد بعد 10 سال باردار شد.البته دلیلشو خودش چاقی و دو سال مصرف قرص ld میگفت.  

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید❤️🌹

یه بار یه دکتری داشت راجع به تنبلی و چاقی صحبت میکرد میگفت اینجور افراد حتی یک کیلو هم وزن کم کنن درصد بارداریشون بیشتر میشه

لزومی نداره حتما ۲۰ کیلو لاغر بشی، همین که تلاش کنی و فعالیتت به سمت کاهش وزن باشه با پیاده روی و طناب زدن و ورزش، میتونه خیلی موثر باشه تا اینکه دست روی دست بذاری

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حس شیرین و مبهمی دارد😍تپش قلب تو درون دلم 
1226

عزیزم منم خیلی لاغرم و مشگل دارم 

همه چاق ها و همه لاغر ها ک ب مشگل بر نمیخورن 

بعضیامون مشگل داریم😔

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها خدایا دیگه نه نایی مونده نه پولی برامون خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔

من ۷۰ کیلو بودم وزنمو اوردم پایین هنوزم درحال وزن کم کردن بودم که باردارشدم 

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️
1252