2733
2734
عنوان

چیکار کنم خالم مادرم ارتباطشون قطع شه

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 37 پست
کاسه داغتر از آش نشو...خواهرشه خو 

درسته خواهر و برادر گردن هم حق دارن اما بعضی ها واقعا سواستفاده میکنن

مثلا داییم وضعش خوب بود ورشکست شد زنش طلاق گرفت یه دفعه زندگی رو رها کرد،بچه هاشو مادربزرگ پیرم نگه میداره مهریه شو اقساط کردن پدر بدبخت من چون بخاطر دل مامانم ضامنش شده داره هر ماه ۵۰۰ میده،بعد انقدر مامانم بهش پول قرض داده طلاهاشو فروخته بهش داده دیگه هیچ طلایی نداره همه باهاش صحبت کردن تو طبقه ی بالای مادربزرگم زندگی میکنه انقدر بی مسولیته که حتی برای بچه ی خودش شناسنامه نگرفته بچه ی بنده خدا باید پارسال میرفت مدرسه میگه این بچه ی من نیست اصلا یه کثافتیه که حد نداره نه حضانت بچه رو میده نه شناسنامه ی خودشو که بریم دنبال شناسنامه نه مادرش یه بار زنگ زده که بچم چی شد

مامانم انقدر حرص خورده تو سرش لخته ی خون بوجود اومده مشت‌مشت قرص میخوره خالم که بدتر از اینه

اسمش میاد دلم میخواد برم خفه ش کنم بیام

بعضی ها لیاقت برادری ،پدری،حتی نفس کشیدن ندارن،حیف اکسیژنی که این حروم کنه

🖤 

پدرم زنگش زد یه بار گفت قلم پاتو میشکنم زنگ فاطمه بزنی

بیشعور بچش تب کرده بود زنگ زده بود جیغ ناله بیا بچم داره میمیره مادرم جوری بی حال شد گفتم زوبونم لال خوب نمیشه دیگه

ولی از رو نرفت تا اندک مشکلی داره گه میزنه تو اصابمون مثل امروز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرمو پیرش کرده داداشام میگن خاله برو خونه بی بی میگه نمیخام منت سرم باشه داییم برای شوهرش کارگری ...

😂😂😂😂 عجبا

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
پدرم زنگش زد یه بار گفت قلم پاتو میشکنم زنگ فاطمه بزنی بیشعور بچش تب کرده بود زنگ زده بود جیغ ناله ...

مامانتو سکته میده براتب بچش !!😫

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2728
😂😂😂😂 عجبا

دارم روانی میشم زنگ زده مادرم امروز گریه فلان که شوهرم وسایلامو شکوند فلان کرد میخاس کتکم بزنه

مادرم زنگ شوهرخالم زد اون بنده خدا نفرین کرد خدا ازتون نگذره اینو به من انداختین 

ببین من میدونم چی میگی ولی باور کن حتی اگه خاله ات هم نخواد دیگه طرف مادرت بیاد مادرته که نمیتونه از خواهرش بگذره...تو هم ذهنتو آروم کن طوفانی نباش 

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
دارم روانی میشم زنگ زده مادرم امروز گریه فلان که شوهرم وسایلامو شکوند فلان کرد میخاس کتکم بزنه مادر ...

اونم دیونه کرده

مامانتو سکته میده براتب بچش !!😫

ببین یه چی میشنویا

دو تا از داییم از دستش از اینجا رفتن یه جا دیگه زندگش کنن

یعنی به زنداییم یه پیامایی داده بود پشت ادم میلرزید یه حرفایی که اصلا........ که چی که تو نمیذاری برادرم بهم پول بریزه

2738

خالت شخصیت قربانی داره دوست داره به همه ثابت کنه بدبخته هرچی دل به دل این ادمها بدی بدترمیکنن اینادوست دارن بدبخت باشن تا براهمه تعریف کنن اینه که خودشو نمیکشه کنارازاین زندگی وگرنه ازمعتادراحت میشه طلاق گرفت و هم حضانت

ببین من میدونم چی میگی ولی باور کن حتی اگه خاله ات هم نخواد دیگه طرف مادرت بیاد مادرته که نمیتونه از ...

مادرمو داره میکشه

زندگیمون شده خالم

مگه فقط مادر منو داره

حرصم اینه دردی هم نداره فقط تا مادر منو گریه نندازه فحش پدرم بعد شروع میشه گهههه میزنن تو اصابمون

مادر بدبخت سادمم تا زنگ میزنه میگه خاهر برات بمیره و بعدم باوررررر میکنه هربار ثابت میکنم این کرمشه هیچ مرگش نیس دوباره بار بعد روز از نو روزی از نو

مادرت که نمیتونه کاری کنه شما با خودش صحبت کن بگو مراعات حال مادرتو بکنه روحیش خرابه کمتر مشکلاتشو برای مامانتون بگه...بگو خاله من از چشم تو نیبینم اگه چیزیش بشه

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
خالت شخصیت قربانی داره دوست داره به همه ثابت کنه بدبخته هرچی دل به دل این ادمها بدی بدترمیکنن اینادو ...

خب همین داییم میگه طلاق بگیر یه بلوایی میکنه به زن مطلقه همه چش دارن بتو هم میگن برادر خودشو میزنه

کلی ادا در میاره 

میگن برو سر زندگیت میگه میفهمین نداری چیه؟

داییام میگن ما نمیتونیم شوهرت بشینه تو خونه ما پول بدیم کلی نفرین میکنه پولتون از پشت پا بچنتون دراد خرج دکتر بشه فلان بهمان

حالا مادرم سرماه500میدتش خالمم500تا تموم میشه شروع میکنه

ابرومونو برده رفتیم خاستگاری برای داداشم طرف همسایه مادرشوهر این بود تا فهمید اون خالمونه اول همه چی جور بود بعد گفت نه

خاله شوهر منم دایم میگه نداریم اززمین وزمان پول قرض میگیره خرج قروفرش میکنه بازم میگه نداریم سرانگشتی حساب کنی حقوق شوهرش ازهمه فامیلشون بیشتره ولی گداصفته اصلا باخودش نمیگه نداریم نداریم کلمه زشتیه

خاله شوهر منم دایم میگه نداریم اززمین وزمان پول قرض میگیره خرج قروفرش میکنه بازم میگه نداریم سرانگشت ...

خب این واقعا نداره اما خب برن سرکار 

الان بقیه چیکار کنن شوهرش سرکار نمیره؟؟؟ اصلا به بقیه چه 

2706