1421
1389

زنگ میزنه خونه ما من میگم مادرم نیس بعد زنگ میزنه گوشی مادرم

اه ناله قسم و ایه که باور کن تو یخچالمون هیچی نیس گریه که خاهر غلط کردم با این ازدواج کردم سر کار نمیره تریاک میکشه

میگم برو سر یه کاری میگیره میخابه یا میره خونه کس و کارش و کلی ناله و نفرین

بعد خالم یا مادرم میرن 500 میدنش خب 

بعد تا تموم شد دوباره حرصم از اینه تو که بدبختی نداری چرا تا خاله یکم پولت میده میری خرج مانتو و گوشی میکنی 

هرروز زنگ میزنه مادر منو گریه میکنه

پررو پررو نفرین میکنه به داییم که چرا اونکه فلان مهندسه فلانه شوهر منو زیر دستش استخدام نمیکنه

مادرت باید خودش کنار بزاره شما نمبتونی تو رابطه شون دخالت کنی

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.

اه اه

حالم بد میشه از اینجور ادمااا سواستفاده گر

چرا خاله ات خودش نمیرسه سر کار 

بی عرضه گی خودشون تقصیر بقیه می اندازند انگاری بقیه جایی رو امضا کردن که تا اخر عمر من باید حمایتت کنم

گوشی رو بردار چهارتا حرف حساب باهاش بزن شاید تلنگری شد براش

ارامش مادرت خیلی مهم تر 

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1401

باورکن خالت حالش ازمامانت بهتره چون دردلشو خالی میونه رو مامانت حالا یه پولی هم بدن بهش که بهتر مامانت هم پول ازجیبش رفته هم اعصابش امان ازاین خاله ها

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

خوب خواهرن دیگه 

من هم شوهر عمم سر کار نرفت ولی 

عمم از هیچ کس پول قبول نکرد 

با بافتنی امورات گذروند 

الان مغازه داره 

ی اپارتمان کوچیک و ی پراید خریده 

ولی رو پای خودش وایستاد 

الانم شوهرش سر کار نمیره

1394

زنگ بزن بهش بگوبااینکارت داری مادرم مریض میکنی هرچیزی حدی داره دیگه حق نداری تماس بگیری شماره خالتم توگوشی مامانت بفرست تولیست سیاه

خدایامخلصتم.....یه نگاه بندازببین کسی بابرگ برنده ای ما دلمه درست نکرده😒

به خالت بگو اه و ناله کردی مامانم فشارش رفته بالا دستش درد گرفته چیزییش بشه ازچشم تومیبینم

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

مادرمو پیرش کرده داداشام میگن خاله برو خونه بی بی میگه نمیخام منت سرم باشه

داییم برای شوهرش کارگری پیدا کرده تو معدن میگن شوهر من دیسک کمر داره

خالم میگه برو کار کن جایی میگه بچمو کجا بذارم میگه بذار مهد میگه نه اونجا خوب نیس 

1387
کاسه داغتر از آش نشو...خواهرشه خو 

درسته خواهر و برادر گردن هم حق دارن اما بعضی ها واقعا سواستفاده میکنن

مثلا داییم وضعش خوب بود ورشکست شد زنش طلاق گرفت یه دفعه زندگی رو رها کرد،بچه هاشو مادربزرگ پیرم نگه میداره مهریه شو اقساط کردن پدر بدبخت من چون بخاطر دل مامانم ضامنش شده داره هر ماه ۵۰۰ میده،بعد انقدر مامانم بهش پول قرض داده طلاهاشو فروخته بهش داده دیگه هیچ طلایی نداره همه باهاش صحبت کردن تو طبقه ی بالای مادربزرگم زندگی میکنه انقدر بی مسولیته که حتی برای بچه ی خودش شناسنامه نگرفته بچه ی بنده خدا باید پارسال میرفت مدرسه میگه این بچه ی من نیست اصلا یه کثافتیه که حد نداره نه حضانت بچه رو میده نه شناسنامه ی خودشو که بریم دنبال شناسنامه نه مادرش یه بار زنگ زده که بچم چی شد

مامانم انقدر حرص خورده تو سرش لخته ی خون بوجود اومده مشت‌مشت قرص میخوره خالم که بدتر از اینه

اسمش میاد دلم میخواد برم خفه ش کنم بیام

بعضی ها لیاقت برادری ،پدری،حتی نفس کشیدن ندارن،حیف اکسیژنی که این حروم کنه

خدا هیچ وقت دیر نمیکنه  

پدرم زنگش زد یه بار گفت قلم پاتو میشکنم زنگ فاطمه بزنی

بیشعور بچش تب کرده بود زنگ زده بود جیغ ناله بیا بچم داره میمیره مادرم جوری بی حال شد گفتم زوبونم لال خوب نمیشه دیگه

ولی از رو نرفت تا اندک مشکلی داره گه میزنه تو اصابمون مثل امروز

مادرمو پیرش کرده داداشام میگن خاله برو خونه بی بی میگه نمیخام منت سرم باشه داییم برای شوهرش کارگری ...

😂😂😂😂 عجبا

پدرم زنگش زد یه بار گفت قلم پاتو میشکنم زنگ فاطمه بزنی بیشعور بچش تب کرده بود زنگ زده بود جیغ ناله ...

مامانتو سکته میده براتب بچش !!😫

😂😂😂😂 عجبا

دارم روانی میشم زنگ زده مادرم امروز گریه فلان که شوهرم وسایلامو شکوند فلان کرد میخاس کتکم بزنه

مادرم زنگ شوهرخالم زد اون بنده خدا نفرین کرد خدا ازتون نگذره اینو به من انداختین 

1391