2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تو دانشگاه واسه ما میزارن میگن 

پول ملاک نیس

علاقه خود به خود ایجاد نمیشه

سن فقط یک عدد نیس بلکه خیلی تاثیر دارد

تیپ و قیافه خیلی مهمه 

و

... 

حاجی با من کل کل نکن درسته دخترم ولی یهو دیدی پصرونه نمودمت🙌😹💋📿

یه سری تست های شخصیتی  میدند      جداگانه بابد پر کنید اونارو تحلیل  میکنن    بعد   بعتون درصد میدند.   بعد شما  لز خاسته  هاتون. میگید   و  اونا سبک و سنگین میکنن به عنوان یه شخص سوم ک  بارها کیس ازدواج های ناموفق داشتند میتونن بهتون بگند موفقیت تو ازدواج و  هم خوانی شخصیت شما چقدره.  من واقعا قبولشون دارم   اما خب در مرحله اول عقل خود ادم  در کنارش حتما باید مشاوره باشه  

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
2714

یه سری سوالا ازتون میپرسن بصورت جداگانه باهاتون حرف میزنن هدفتونو میپرسن نحوه آشناییتون سبک زندگیتون فرهنگتون شرایطتون سنتون خیلی چیزا ممکنه یه تستایی بگیرن ازتون

من دانشجو روانشناسی ام استادامون گاهی راجع به کیساشون حرف میزنن برامون مثلا یه استادمون میگفت ک من همیشه از خانوم میپرسم ک دوس داری مهریت چقدر باشه برای این ک شخصیت طرف رو بسنجم و اگر اون مهریه عجیب و زیادی بگه حتما به اقا گوشزد میکنم ک این خانوم مناسب زندگی نیس یا برعکس اگ اقا بگ من انقد مهرت نمیکنم و اصن کوتا نیاد هم به خانوم میگم این مناسب شما نیس همچین چیزایی

غبار غم برود....حال خوش شود.... حافظ