2733
2734
عنوان

بدترین آبرو ریزی که کردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12081 بازدید | 181 پست
شوهرم از گوشاش دود میومد بیرون  رفیقشم بحث عوض کرد الکی گوشی گرفت دستش به یکی زنگ زد رسیدنی ش ...

وااا  شنونده باید عاقل باشه!  

قبرستون ها پر از آدماییه که منتظر یه روز فوق العاده بودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابرویزی بالاتر از ایتکه به عموی  همسرم که فوت شده جلوی خانمش گفتم بیشعور😑😑😑  دقیق ترش اینکه گفتم وااااااااای عجب بیشعوری بوده چه عقیده ی داشته😩😩😩😩

خدایا عاشقان را با غم عشق اشنا کن ز غمهای دگر غیر از غم عشقت رها کن
شوهرم آخر شب رفته بود خونه باباش اينا ,بعد مستقيم رفته بود تو اتاق ,واااااايي  با چه صحنه اى رو ...

واای اینو گفتی خاطره شوهرم یادم امد 

میگفت خورد بودم تقریبا ده ساله و اینا 

بعد اینا یه روز مهمان داشتن همش مرد اونم همکاران پدر شوهرم خلاصه همه نشستن اینم داره باخودش بازی میکنه باباش بش میگه بچه برو بیرون تا اعصابمو بهم نریختی 

اونم دو سه بار اخرشم میگه بهش گفتم ها تو فقط زورت به من میرسه چرا زور مامانمو نداری اون شب زیرت گرفته بود رو شکمت میپرید 😐😐😐😐😐😐

بیچاره پدر شوهرم😂😂😂😂😂

2731
وای بابات چیکار کرد؟؟

یه ماه قهربود.به نامزدمم گفت تاآخرماه بایدعروسی بگیری

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
2738
😂😂😂😂بابات با خودش گفته عجب شناگر ماهری بوده فقط آب نمی دیده😉😉😉

هیچوقت نگاه بابامویادم نمیره چه بدبود.این بدترین خاطره زندگیمه

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
خخخخخ خواهرت مجرد بود یا متاهل🤣🤣🤣 تصورشم خنده داره اون لحظه به خواهرت گفتی🤣🤣🤣

مجردها بیچاره دو سال ازم کوچیکتره.دیوونه شده بودم ازترس بابام نمی‌دونستم چی میگم.

واای اینو گفتی خاطره شوهرم یادم امد  میگفت خورد بودم تقریبا ده ساله و اینا  بعد اینا یه ...

اى واااااااى ,چه آبرو ريزى شده هاااا,خخخخخ .حالا شوهر من که بچه نبوده,همه چى هم ديده ديگه

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟
اى واااااااى ,چه آبرو ريزى شده هاااا,خخخخخ .حالا شوهر من که بچه نبوده,همه چى هم ديده ديگه

اگر دوستای خودمونی یه گپی 

همشون همکار بودن پدرشوهرم سرهنگه 😂😂😂

مقابل اونا دیگه آب شده

وای دارم از خنده میترکم اشک چشام در اومد خدایا خیلی باحالی

والا خودمم یادش میوفتم الان میخندم ، ولی اونموقع دلم میخوتست زمین دهن باز کنه برم توش🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2706