2737
2739
عنوان

بدترین آبرو ریزی که کردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12083 بازدید | 181 پست
من و شوهرم عقد که بودیم یبار تو اتاق فقط کنار هم خوابیده بودیم هییچ کاری هم نمیکردیم بخدا یهو خواهرم ...

عجب خواهرییییی!!!

قبرستون ها پر از آدماییه که منتظر یه روز فوق العاده بودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جای شوهرت بودم باهات قهر میکردم یه مدت😃

بیچاره نمیدونست بخنده یا گریه کنه بعدش تا میومد چیزی بگه قیافمو میدید خندش میگرفت 

اصن نمیدونم چرا گفتم

خدا جونم فقط به امید خودت ....                                                      نی نی سالم بهمون بده
2731
عجب خواهرییییی!!!

واای اصن نمیدونی بخدا نمیدونم بچه ۵ ۶ ساله اینو از کجاش دراورد گفت 😟😟😟

قسمت خوفناک ازدواج اونجاست که وقتی مهمون میاد دیگه نمیتونی تو اتاق بمونی و منتظر بشینی که مهمونا برن.😩😩🥴🤪
😂😂😂😂اون تكونو فكركتم از مامان و بابات ديده بوده بچه

😶😶😶

قسمت خوفناک ازدواج اونجاست که وقتی مهمون میاد دیگه نمیتونی تو اتاق بمونی و منتظر بشینی که مهمونا برن.😩😩🥴🤪

حالا من این دستگاه پز که باهاش کارت میکشن بلد نیستم

باهاش کار کنم  یه بار تو مغازه جلوی فروشنده هِی ور میرفتم با کارت    اونم هِی نگاه میکرد با یه لبخند ژکوند   

2738
حالا من این دستگاه پز که باهاش کارت میکشن بلد نیستم باهاش کار کنم  یه بار تو مغازه جلوی فروشند ...

من اينحور وقتا گوشيمو ميگيرم دم گوشمو الكي خرف ميزنم ميذارم يارو خودش انجام بده🤪

بگوووو بگوووو

بچه بودم دخترعموی بیشعورم گفت بابابفهمه اونجای دخترش مو در اورده شوهرش میده منم خشتکو پاره کردم روبه روی بابام نشستم ببینن مو دراورده😲😲😲😲😲

بعدیه بار مامانم شلوار بابام شسته بود همش خیس بودبابام شورت پوشیده بود رفته بودبالا اونجاش زده بود بیرون😟😟دعوا میکرد با مامانم منم رفتم گفتم بابا دول تو بنذاز تو شورتت بعد دعواکن خاک توسرعنترم اه😭😭😭😭

یه  لحظه همه تون نگاه کنید مرسی  که نگاه کردی😐😐😐😐😐😐😐
من اينحور وقتا گوشيمو ميگيرم دم گوشمو الكي خرف ميزنم ميذارم يارو خودش انجام بده🤪

😄😃  من فقط دعا میکنم خودش کارت بکشه 

بچه بودم دخترعموی بیشعورم گفت بابابفهمه اونجای دخترش مو در اورده شوهرش میده منم خشتکو پاره کردم روبه ...

وایییییی 😂😂😂 فقط دختر عموت

2706