2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نگاهش😕

جدیدا باهام حرف میزنه توجه کردم وقتی سرم یه طرف دیگس داره بهم نگاه میکنه نگاش که میکنه روشو برمیگردونه که نفهمم  وقتی صحبت میکنم به حرفام گوش میده 

2731

آقا نگاه کردن .یه نفر خواستگار داشتم هنوزم هست یه مهمونی دید منو ولی ما سفره رو جدا انداخته بودیم ما هم درگیر ظرف شستن شدیم فکر کنم اونجا دیده ولی جلو در وایساده بودن دیده بود منو به خواهرش گفته بود اصلا یه جوریم ههههه جوابو کی میده درحالیکه جواب داده بودم ولی خوب بچه خواهرش گفتش من جوابو دیر گفتم نخوره تو ذوقش .آقا فقط فرکانسش رو حس کردم جلو در پلک نمیزد و و نیم رخ نگاه میکرد .فکر کنم مردا اینطورین

2738
نمیفهمم چی میگی کامل توضیح بده !همسرته؟؟؟

نه عزیزم از شوهر اولم دارم جدامیشم تقریبا یه ماه دیگه اصلا بهش علاقه دیگه ندارم متنفر شدم ولی از یه مدته این اقارو میبینمش حس خاصی بهش دارم البته رفتارای مادرشو خودش این حسو بهم داده درضمن قبل از ازدواج اولمم میخواسته  بیاد خواستگاری  ولی شوهر اولم زودتر اومده 

مامانم همش میگه با یه نفر که نشونه های اونه میگه ازدواج میکنی یا میگه خودت میدونی منتظرن طلاق بگیری& ...

رفیق میدونم ک باهمسرت مشکل داری اما خودت دلت میخواست توی این برهه ک هنوز طلاق نگرفتی همسرت ب کسی دیگ فکر کنه بجای مشغولیتش درباره تو؟؟؟

بنظرم الان فقط ب زندگی خودت فکر کن تا اون شاید بشه زندگیتو احیا کنی

بعد از طلاق هم خواستگار های زیادی برات میاد سعی کن عاقلانه انتخابب کنی اینجوری اگر بااین فکرها دل ببندی ب این آقا انتخاب برات سخت میشه اول عاقلانه بعد عاشقانه

آقا نگاه کردن .یه نفر خواستگار داشتم هنوزم هست یه مهمونی دید منو ولی ما سفره رو جدا انداخته بودیم ما ...

اره اینم نگاهش عجیب شده  قبلا ابجی صدام میکرد ولی جدبدا  کمتر میگه ابجی اسممو صدامیرنه  

رفیق میدونم ک باهمسرت مشکل داری اما خودت دلت میخواست توی این برهه ک هنوز طلاق نگرفتی همسرت ب کسی دیگ ...

عزیزم  وقتی یه مردی از خونش با کتک بیرونت کنه بگه از زندگیم برو بیرون نمیخوامت شما باشی بهش فکر میکنی وقتی انقدر بهت دروغ گفته  وقتی بارها بخشیدیش فکر نمیکنم حتی دلت بخواد بهش فکرم کنی 

2706