2410
2553
عنوان

یه مشورت خانم ها بیایین 🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 71 پست
انوقت همه میفهمن بخاطراین خجالت میکشم

خب عزیزم بگو حوصلم سر رفته با هم میریم بیرون 

کلیدم یواشکی از مامانت بگیر 

نیازی نیس همه جا جار بزنی 

بعد زابمان تا 6 ماه تعطیلیا

برو که یکم آتیشش بخوابه بتونه تحمل کنه😅

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم من پروام یا تو زیاد خجالتی! 

حالا بفهمن! مگه چیه! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
الان از طرف بارداری بعدش میگی‌زشته باهاش برید تو یه خونه استراحت کنین؟؟؟!!!!! پس این بچه رو لک لک ه ...

بنده خدا از این نظر میگه زشته ک پیش خانوادش بعد مدتها ک شوهرش میاد میخوان برن خونه خالی ، خجالت میکشه خب دخترا کلا تو این چیزا پیش باباشون خجالت میکشن

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏
2720
خب عزیزم بگو حوصلم سر رفته با هم میریم بیرون  کلیدم یواشکی از مامانت بگیر  نیازی نیس همه ...

بخدا اسیرم کرده میه هرچیی توبگی ولی بیا پیشم فردا😂منم صدتا شرط گذاشتم براش

امشب نیماد میگه فردابعداظهر😆خومن خجالت میکشم ک خانوادن بفهمن برا این کار داریم میریم

مگه خودت خونه نداری .تا حالا کجا رابطه داشتین ؟چرا میخواین برین اونجا؟

اگه خجالت میکشی از خانوادت برو هتل

2714
بنده خدا از این نظر میگه زشته ک پیش خانوادش بعد مدتها ک شوهرش میاد میخوان برن خونه خالی ، خجالت میکش ...

بابا خجالتی نداره

شوهرم خسته ست میخواد استراحت کنه اینجا شلوغه راحت نیست

تموم‌شد رفت دنبال کارش

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
دغدغه هاتون تو حلقم ازش بارداری بعد زشته باهاش بری خونه چندچندی با خودت    

😂😂😂😂😂😂😂 موضوع تاپیک پیدا نمیکنن  بنده خداهاا

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
مگه خودت خونه نداری .تا حالا کجا رابطه داشتین ؟چرا میخواین برین اونجا؟ اگه خجالت میکشی از خانوادت ب ...

ن خب میگم خونه خودم هزارکیلومتر دوره وشوهرم داره ازاونجا میاد سرکاربوده والان مرخصیش شروع شده بخاطرشرایطم من امدم خونه مادرم ،،،هتل نمیشه زشتره که 

زشت نیست ،،البته ب مامانم گفتم گفت چ اشکال داره اینجا شلوغه شمام زن وشوهرید دیگه ولی من از بابام ودا ...

😂😂😂😂 غروب برمیگردی مامانت خونست؟

از نظر من هیچ اشکالی نداره زن و شوهرید ولی منم بودم از خجالت آب میشدم😁

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2706