2726
عنوان

یه مشورت خانم ها بیایین 🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 71 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برو حالشو ببر بعد دنیا اومدن نینی اصلا وقت نمیکنی .من ک تو حسرتش موندم

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
زشت نیست ،،البته ب مامانم گفتم گفت چ اشکال داره اینجا شلوغه شمام زن وشوهرید دیگه ولی من از بابام ودا ...

نه گلمم اصلاااااا زشت نیست

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728
زشت نیست ،،البته ب مامانم گفتم گفت چ اشکال داره اینجا شلوغه شمام زن وشوهرید دیگه ولی من از بابام ودا ...

خب دیگه با این اوصاف دیگه زشت نیست و حتما برو از خجالت شوهرت در بیا

اتفاقا نزدیکی برای ماه اخر خوبه برو😊

نمیفهمن که فکر میکنن بیرون بودید. شب عروسیت نگفتی بابا و داداشات چه فکرایی میکنن؟😅😄

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

امشب احیاست به هنه بگو دارم میرم احیا😅😆😆😆😆

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

الان از طرف بارداری بعدش میگی‌زشته باهاش برید تو یه خونه استراحت کنین؟؟؟!!!!!

پس این بچه رو لک لک ها تو شکمت گذاشتن؟؟

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

رابطه در ماه های اخری باعث عفونت میشه نباید باشه ولی اگه زیاد رابطه نداشتین عیب نداره ولی بازم از دکترت بپرس

زنــدگــے زیبـــا میشہ اگہ نگاهمــون رو زیبــا ڪنیمـ...😊 
2706