2733
2734
عنوان

یه مشورت خانم ها بیایین 🙈

830 بازدید | 71 پست

شوهرم بعد یه ماه فردا میاد پیشم 

اخه من خونم کلا ازخانوادم دوره و دیگه امدم اینجا بخاطرشرایطم واسه زایمان حالا فردا شوهرم مرخصی گرفته الان توراهه امشب میرسه میره خونه مادرش دیگه فردا میاد پیش من 

،،من بابام دوتا خونه دیگه داره ک هردوتص کامل فرش کرده ویکیش دست مستاجره یکیش کسی توش نیست ولی وسیله کامل داخلشه 

حالا شوهرم گیر داده میگه فردابعداظهربیادوتایی بریم اونجا😆🙈ولی خب من خجالت میکشم ،الانم همش داره پیام میده ک فردا میریم بیمارستان نوارقل ازبچه بگیریم بعد ناهار میریم اونجا،،،بنظرتون زشت نیست؟؟؟اخه یه اشتباهی کروم گفتم برا اینکه دهانه رحمم زودبازبشه وزودتر زایمان کنم نزدیکی خیلی خوبه ،حالا رفته توگوشش😣😣من دیه دارم وارد۴۰هفته میشم میترسم بااین حرفم کاردست خودم بدم

خب بنظرتون بعداظهراباشوهرم برم تواون خونه دیگری یا نه زشته نرم؟؟؟

برو

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وا چه زشتی برید حالشو ببرید که تا یک ماه چهل روز محرومید😅😄

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2731
2738
2706