1421
1389
عنوان

یه مشورت خانم ها بیایین 🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 71 پست
امشب احیاست به هنه بگو دارم میرم احیا😅😆😆😆😆

یعنی جوابت تک بود

شرایط اقتصادی جوری شده که ندای درونمو فرستادم تو یه شرکت منشی شده!       کودک درونمم گذاشتم سرچهار راه فال میفروشه     خومم با پراید مسافر کشی میکنم      اون روی سگمم گذاشتم تو یه باغ نگهبانی میده😐😐
خانوماامشب که شب قدره رابطه گناه نداره؟

نه عزیزم گناه نیس ی چیز حلاله

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                              تیکر تولد یک سالگی دخترمه.میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید...

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

رابطه در ماه های اخری باعث عفونت میشه نباید باشه ولی اگه زیاد رابطه نداشتین عیب نداره ولی بازم از دکترت بپرس

زنــدگــے زیبـــا میشہ اگہ نگاهمــون رو زیبــا ڪنیمـ...😊 
1432
انوقت همه میفهمن بخاطراین خجالت میکشم

خب عزیزم بگو حوصلم سر رفته با هم میریم بیرون 

کلیدم یواشکی از مامانت بگیر 

نیازی نیس همه جا جار بزنی 

بعد زابمان تا 6 ماه تعطیلیا

برو که یکم آتیشش بخوابه بتونه تحمل کنه😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا شکرت به خاطر همه چیز بقیه شو هم سپردم بخودت درستش کن  ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم "ر" جا افتاده)😮
الان از طرف بارداری بعدش میگی‌زشته باهاش برید تو یه خونه استراحت کنین؟؟؟!!!!! پس این بچه رو لک لک ه ...

بنده خدا از این نظر میگه زشته ک پیش خانوادش بعد مدتها ک شوهرش میاد میخوان برن خونه خالی ، خجالت میکشه خب دخترا کلا تو این چیزا پیش باباشون خجالت میکشن

بخند! بذار همه بدونن ک قویتر از دیروزی 💪💪
1394
خب عزیزم بگو حوصلم سر رفته با هم میریم بیرون  کلیدم یواشکی از مامانت بگیر  نیازی نیس همه ...

بخدا اسیرم کرده میه هرچیی توبگی ولی بیا پیشم فردا😂منم صدتا شرط گذاشتم براش

امشب نیماد میگه فردابعداظهر😆خومن خجالت میکشم ک خانوادن بفهمن برا این کار داریم میریم

مگه خودت خونه نداری .تا حالا کجا رابطه داشتین ؟چرا میخواین برین اونجا؟

اگه خجالت میکشی از خانوادت برو هتل

......................
بنده خدا از این نظر میگه زشته ک پیش خانوادش بعد مدتها ک شوهرش میاد میخوان برن خونه خالی ، خجالت میکش ...

بابا خجالتی نداره

شوهرم خسته ست میخواد استراحت کنه اینجا شلوغه راحت نیست

تموم‌شد رفت دنبال کارش

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان تو بهترین و یهویی ترین هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘
1387
مگه خودت خونه نداری .تا حالا کجا رابطه داشتین ؟چرا میخواین برین اونجا؟ اگه خجالت میکشی از خانوادت ب ...

ن خب میگم خونه خودم هزارکیلومتر دوره وشوهرم داره ازاونجا میاد سرکاربوده والان مرخصیش شروع شده بخاطرشرایطم من امدم خونه مادرم ،،،هتل نمیشه زشتره که 

زشت نیست ،،البته ب مامانم گفتم گفت چ اشکال داره اینجا شلوغه شمام زن وشوهرید دیگه ولی من از بابام ودا ...

😂😂😂😂 غروب برمیگردی مامانت خونست؟

از نظر من هیچ اشکالی نداره زن و شوهرید ولی منم بودم از خجالت آب میشدم😁

منم یه روزی منتظر بودم پسرم خوش اومدی 😘❤️😘
1364