2737
2739
عنوان

اونایی که قبل ازدواج عاشق بودن

613 بازدید | 43 پست

ولی بعد با یکی دیگه ازدواج کردن اون عشق اول از سرشون رفت یا هنوز بهش فکر میکنن. برا خودم نیست برای یکی از دوستام مشکل پیش اومده می پرسم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

فراموش نمیشه 😢

گرچه فکر کردن بهش گناهه ولی دست خودم ادم نیست 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

فراموش فک نکنم بشه دختر خالم با یه نفر دیگه ازدواج کرد هرروقت عشقشو که پسر داییمه میبینه میره تو فکر اصلا قیافش عوض میشه باهاشم حرف میزنم تو هنوز بهش فک میکنی سریع میگه من؟ نه نه اصلا من شوهرمو خیلی دوس دارم اما فک کنم الکی میگه

چرا این چند روز این مدل تاپیکا زیاد شده؟چرا همش آدمو هوایی میکنین؟چرا آدمو یاد گذشته میندازین؟

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

[QUOTE=] سخت نیست برات   [/QUOTE]

الان سه سال از ازدواجمون میگذره

اوایل خیلی حساس بودم شب و روز گریه میکردم میگفتم ای خدا کاش منم ی عشق اول دیگه داشتم بهش فکر میکردم شوهرم ناراحت بشه مثل من 

ولی دیدم دست خودش نیست 

با این که منو خیلی دوست داره 

هر چی باشه اون عشق اولش بوده که از بچگی دوسش داشته و دختره بهش خیانت کرده بود

خدایا شکرت......  
الان سه سال از ازدواجمون میگذره اوایل خیلی حساس بودم شب و روز گریه میکردم میگفتم ای از دانشگاه کاش ...

اخی عزیزم 

گناه داشتی که 

پس راسته که میگن مردا اولین عشقشونو فراموش نمیکنن 🤔

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2706