2733
2734
عزیزم پیانو رو تازه خریدی؟

نه یه سال پیش 

ولی الان تو دیوار من قیمت دیدم خیلی خوبه بهتر از بیرونه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

میشه هرسازی رو مستقل شروع کرد اما اینکه کدوم ساز بهتره حرف درستی نیست و ازعدم آشناییه مخصوصا برا سازهایی که قابلیت تک نوازی دارند یعنی هم گیتار هم پیانو اینکه پیانو تو تصور کسی که آشنایی نداره بهتر میاد شاید جنبه ی بصریشه و چیزی که تو ذهن آدم ساخته شده مهم اینه هرسازی خصوصا اوایلش خیلی تمرین و پشتکار میخواد :)

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمی دومم اصلا جدیدا قیمت نگرفتم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738

بستگی به خودتون داره عزیز

اگر کلی بخوایم در نظر بگیریم پیانو ساز مادر و آسون تره که زه نداره و کوک کردنش کار شما نیست

اما اگر محض سرگرمی دنبال موسیقی میرید و قصد ادامه دادن ندارید گیتارو انتخاب کنید

گیتار کم هزینه تره و شما با کمترین آگاهی از فنون میتونید بنوازید و هر وقت هم که رهاش کردین ضرر چندانی نکردین

نکته بعدی در مورد کلاس های آموزشیه که برای گیتار قابل دسترس تره و نگرانی از جانب یادنگرفتن اصول نخواهید داشت حتی اگر هم یاد نگیرید بعدا با تجربه به دست میاد چون گیتار سازبه که انگشت گذاری راحتی داره و جای نوت هاش مشخصه البته تمرین میخواد و هماهنگ کردن دو دست که کار متفاوتی از هم انجام میدن خیلی آسون نیست

اما پیانو

کلاس ها رو باید با دقت بیشتری انتخاب کنید چون یک استاد نابلد میتونه شما رو از یه نوازده خوب شدن محروم کنه

باید خودتون و کارایی ساز رو در نظر بگیرید که بتونید به نتیجه برسید

من از دم، شکستم، هر سدی که جلوم بود...
گیتار اسونتره البته 

گیتار زه و کوک کردن و سیم انداختن داره اما مهارت کمتری میخواد

پیانو اینا رو نداره و از این جهت آسونتره اما مهارت بیشتری میخواد

آخه من فقط میخاستم باهاش بخونم و بزنم پس پیانو بهتره

خب باید ببینین چه سبکی رو میخواین دنبال کنین

قطعا آهنگای پاپ با پیانو قابل نواختن نیستن

آریتم میشه آهنگ

گیتار زه و کوک کردن و سیم انداختن داره اما مهارت کمتری میخواد پیانو اینا رو نداره و از این جهت آسون ...

کوک رو که استاد انجام میده بعد خودش یاد میگیره من بچه هام ویولن میزنن سخت ترین سازه ولی کوک کردن رو یاد گرفتن خودشون تیونر میذارن

بستگی به خودتون داره عزیز اگر کلی بخوایم در نظر بگیریم پیانو ساز مادر و آسون تره که زه نداره و کوک ...

من پسرم امسال میخام بفرسم موسیقی چون میخوایم خونمون راعوضکنیم شاید نتونم براش پیانو امسال بخرم به نظرتون اگر فقط سر کلاس تمرین کنه یاد میگیره

کوک رو که استاد انجام میده بعد خودش یاد میگیره من بچه هام ویولن میزنن سخت ترین سازه ولی کوک کردن رو ...

بله عزیز 

من خودم بیست ساله که سازمیزنم و تخصصم هم ویولونه

در کل میگم که ساز زهی

در هر صورت از ساز پدالی و کیبوردی سخت تره

بخاطر زه و سیم و جای نوت ها

حالا گیتار که اوکیه

اما وبولون جای مشخص نوت نداره

از این نظر عرض میکنم

2706