2737
2734
عنوان

شما در این رابطه چجورین؟؟؟؟؟

356 بازدید | 15 پست

اینستا رفیقای شوهرمو ک  نگا میکنمم  حتی اونا ک متاهل هم هستن،همه پیجای ناجور رو فالوو کردن در کنار دوست و فامیل و اینا،مثلا پیجایی ک ماله زنای خ.رابه ک عکس میدن و شماره و قیمت و...مثلا این اقایونی ک زن دارن و این پیجارو فالوو میکنن خ تعجب میکنم ک چطور زنه واسش مهم نیس عایا؟یعنی شماها هم اینطورین؟منکه فکرشم نمیتونم بکنم

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نه من نوتیفیکشن نامزدمو زوشن کردم تکونم میخوره پیامش واسه من میاد پیج اینجوری فالو کنه کارش ساختس😐

چجوری ؟ 

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...
چجوری😀

نوتیفیکشن استوری و پستاش که روشنه

بعد هر پیجی زیاد چک کنی عکسا که لایک کرده و پیجایی که فالو کرده تو اون قسمت کناری رکوئستات میاد

هم اونا که لایک کرده میبینی هم کسایی که تازه فالو کرده خلاصه همه چیشو میبینی کامنت داده باشه یا حتی کامنت کسی لایک کرده باشه

شاید خانوما شون پیگیر مجازیش ون نیستن

بلاخره خانمشون ک نبینه،بقیه فامیل ک میبینن،اونوقت با افتخار عکس خودشونم میزارن رو اکانتشون

نوتیفیکشن استوری و پستاش که روشنه بعد هر پیجی زیاد چک کنی عکسا که لایک کرده و پیجایی که فالو کرده ت ...

برامنم اینجوریه،یعنی میتونه خاموش کنه این حالتو؟

متوجه نشدم 😐

میگم برا منم شوهرم هرکار میکنه من میفهمم یعنی خود اینستا مینویسه فلانی فلان پیج رو فالوو کرد یعنی میتونه کاری کنه نفهمم؟

2706