2410
2553
عنوان

چشم روشنی برادر زادم

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 60 پست
برای تولدش چیزی ندادی؟ چقدر میخوای هزینه کنی؟ من برای چشم‌روشنی برادرزاده ام یه پلاک و ان یکاد و ی ...

ایران نیستن

اولین باره بعد تولد بچه میان ایران

بخاطر همین هیچی نگرفتیم تا حالا واسشون البته قبل اینکه به دنیا بیاد اومدن ایران یک سری لباس و این چیزا خریدم دادم واسش بردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ایران نیستن اولین باره بعد تولد بچه میان ایران بخاطر همین هیچی نگرفتیم تا حالا واسشون البته قبل ای ...

همون طلا پس بهتره

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

طلا واسه ماهایی که تو ایرانیم خیلی مهمه فامیل داریم تو خارج میگه دخترهام نمیدونن طلا چیه از انگشترو دستبند خسته شدن میندازنش دور براشون مثل بدلیجاته

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا
تا چقدر ميخواى هزينه كنى 

همین موندم چون داداشم خیلی واسم سنگ تموم گذاشته 

چون تک خواهرم بهترین سوغاتیا واسه من بوده

موقع عقد و عروسیمم سکه داد با اینکه نبود

الانم اینقد وضع طلا داغونه که آدم نمیدونه چکار کنه

گالری طلا سراج  هست که اسم رو خیلی شیک میسازه

این نمونه اش 

کاراش رو ببین

https://www.instagram.com/p/Brne6guhbR-/?igshid=oiehknq0lfcw

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2714
عکسشو رو تیشرت و لیوان چاپ کن با خوشون ببرن یادگاری واسه ماملن باباشم تیشرت عکس بچه شونو بگیر

آخه به غیر از این دوتا دختر دیگه هم دارن 

عکس اینو چاپ کنم اون دوتارو چکار کنم

همین موندم چون داداشم خیلی واسم سنگ تموم گذاشته  چون تک خواهرم بهترین سوغاتیا واسه من بوده مو ...

خو اگه سنگ تموم گذاشته شما هم طلا بده زشته كمتر بدى 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
2706