2733
2734

سلام  من‌ماه ۴ اقدامم پری روز کیت مدیکور خریدم و طبق گفته بروشور گفته اگه سیکلتون ۲۸ روزس از روز ۱۱ کیت بزارید دیروز روز ۱۱ بود گذاشتم  دو خط شد امروز گذاشتم  کم رنگ شد چطور میشه؟ راسی من‌یه روز بعد پاک شدنم لکه دیدم چن‌قطره نکنه مال تخمک گذاریه؟ بعدشم مگه میشع یه یا دو روز بعد پاک شدن تخمک‌گذاری بشه؟ البته من به خاطر عفونت رفتم دکتر خب یه ماه دو روز عقب افتاد یه ماه هم دو روز جلو کمک کنید دوماه روز ۱۶ اقدام کروم ماه قبل روز ۱۵  دکتر قرص مدروکسی داد گفت پری شدی از روز ۱۴ اینو استفاده کن یعنی من دو روز دیگه باید این قرصو مصرف کنم میگم این ماهم اقدام نکنم نه؟

شما از شب نهم تا بیستم یه شب درمیون نزدیکی داشته باشید. 

واسه کیت اگه دوتاش پر رنگ بشه یعنی تخمک گذاری دارید. 

اره ممکنه بعد پرید یک یا دو روز بعدش تخمک گذاری بشه

به ترشحات دقت کنید. ترشحات قبل تخمک گذاری مثه سفیده تخم مرغه

خوشحالی یعنی ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم  روز ۸ پری لکه دیدم اخه خارش داشتم گفتم لابد واس اینکه  خاروندمش لکه‌اومده  امروز روز ۱۲ سیکل هست دیروز که کیت گذاشتم هر دو خط پر رنگ شد امروز نه  یکیش خیلی کمرنگ   

2728
2738
مطمئنی  علائمش چیه؟ چن روز طول میکشه پاک‌شی؟

اره منم ۳ ماه اقدام بودم دو ماه اول فک میکردم تخمک گذاریم روز ۱۳ و ۱۴ باشه 

اما ماه سوم از فردای تموم شدن پری کیت زدم که روز ۹و ۱۰ و ۱۱ تخمک گذاریم بود که همین باعث شد تو  اقدام با همون روزا این ماه ازم مثبت شد ۵ روز نهایتا طول میکشه که پری تموم شه 

علائمش من فقط ترشحات شبیه سفیده تخم مرغ داشتم 

دختر عموم رفته دکتر جنسیت گفته روز ۱۶ اقدام کنید دوماه اقدام کرد ماه سوم‌باردار شد الان دوقلو پسر داره  منم روز ۹ پری لکه دیدم روز ۱۱ کیت گذاشتم پر رنگ شد امروز گذاشتم کم رنگ شد 

شنیدم که همه ترشح ندارن اما من داشتم خیلی شدید  خب پس تو همون روزی که کیت پررنگه اقدام کن دیگه ...

اره عزیز دختر دارم میخوام پسر بشه  گیج شدم  دختر عموم رفت دکتر گفنه روز ۱۶ اقدام کن و..... حالا من این ماه روز ۱۴ اقدام میکنم کیت دیروز گذاشتم پر رنگ امروز کم رنگ  توکل به خدا۱۴ اقدام میکنم ببینم   والله یکی میگه مکس ۱۴ خوبه یکی مدیکور 

اره عزیز دختر دارم میخوام پسر بشه  گیج شدم  دختر عموم رفت دکتر گفنه روز ۱۶ اقدام کن و..... ...

اهان پس حتما روز تخمک گذاری اقدام کن 

همون روزی که مثبت شد بازم این مورد و دکتر بهتر میتوته راهنماییت کنه عزیزم 

2706