2733
2734

من شماره پیامکشو دارم

شماره 10000100 رو بفرست ب 10000100 بعد میتونی سوالاتو بپرسی

البته از پنجشنبه ظهر تا جمعه شب تعطیله

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

09640

سایتشونم 09640.ir هست

مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یه شماره 23040 هم تو گوشیم سیوه 

فک کنم این تلفنش باشه من تاحالا نزنگیدم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

فقط ۰۹۶۴۰۰ شبانه روزیه. زنگ بزن اسم مرجعت رو بگو سوالت رو بپرس 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2738
همین شماره رو بگیرم کدی چیزی نمیخاد.همه مقلدای هرمرجعی رو پاسخ میدن؟

منکه استان خراسان رضوی هستم همین شماره رو میگیرم اگه شما خارج استانی شاید لازم باشه کد رو اول بگیری بازم دقیق نمیدونم 

بله خودشون میپرسن که مقلد چه کسی هستید بعد جوابتونو میدن

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری
09640 سایتشونم 09640.ir هست مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی

سبب خیر شد

منم یه سوال مهمی داشتم نمیدونستم چجوری و از کی بپرسم چون روم نمیشد زنگ بزنم ولی ازاین سایت پرسیدم

خدا خیرت بده😍

سبب خیر شد منم یه سوال مهمی داشتم نمیدونستم چجوری و از کی بپرسم چون روم نمیشد زنگ بزنم ولی ازاین سا ...

ممنووووووون عزیزم

ان شالله حاجت روا باشین خانومی❤❤❤❤

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛