2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما نمیفهمی من چی میگم فقط قضاوت میکنی  بیخیال لطفا ادامه نده  بای

با فهم و شعور شما خیلی میفهمی قضاوت میکنی ولی دوس نداری قضاوت بشی دل میشکنی رااااحت ولی میگی حلال نمیکنم 

کاش شما و امثال شما جلو فتنه های خیابانی ک بدون حجاب دارن میگردن رو یکیتون بگیره الان خیابونا همه مردم عزادارن؟؟؟ خخخ واقعا خنده داره اعترافش سخته ک زورتون فقد ب استارتر رسید

خیلی عصبی شدم اخه میدونی همینا ک میان پست میزارن وای توهین ب امام علی معلوم نیس چکاره ن زورشون ...

هذین کو ن اتلبسینهن.ولله الحچی مایفید بیهم.

من چقدر توضیح دادم برا چیزی که واضحه واصلا توضیح نمیخواد ولی اونی که میخواد خودشو احمق نشون بده ما کاری ازمون بر نمیاد مجبوریم سکوت کنیم بزاریم تو تاریکی جهلش بپوسه.

یجور حرف میزنن وای کاش حرف میزدن توهین میکنن واز چیزی دفاع میکنن که گفته توهین نکنید.بزور کسیو وارد دین نکنید .

ودرصورتی که من مسلمونم و خداروشکر همه چیو خوب میدونم و خوب بهشون تا جایی که میتونم عمل میکنم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2728
خیر  انا من نفس العمشور  ما البته اصلیتمون ابادنیه ولی زمان جنگ اومدیم اینجا

لوادم راحت الشمال راحت المشهد .

انتم گمتم‌من عبادان‌گعدتو مترین مناک ابمعشور😂😂😂

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
اهلی یو الدیلم خخخ 

انه ابوی گمرکی.

انطو بیت ابطهران.

امی اتگول ماقبل ایروح😐

اتگول رحنه ابکان ایگلوله الخنزیری😆

اهنه اخس من الکل عدنه بیت ابطهران اومارحنه.

ماشاالله این همه عرب داریم

کف کردم 

آفرین شماها راحت عربی رو تو کنکور 100زدینا

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
2738
ماشاالله این همه عرب داریم کف کردم  آفرین شماها راحت عربی رو تو کنکور 100زدینا

من ک کنکور نداشتم ولی با کتابی فرق داره کتابی سخته مث این میمونه ک بگیم مثلا شما ک فارسین زبان فارسی رو 100زده باشین 

ماشاالله این همه عرب داریم کف کردم  آفرین شماها راحت عربی رو تو کنکور 100زدینا

البته من عربیم تو مدرسه 20بود ولی ن اینکه نخونم و20بشم ما تو خونه وقتی مجرد بودیم باید عربی حرف میزدیم مامان بابام تاکید داشتن بخاطر همین رو عربی کتابی تاثیر گذاشت ک راحت یاد بگیرم اگر ن خیلیا عربن ولی عربی عامیانشم بلد نیستن

البته من عربیم تو مدرسه 20بود ولی ن اینکه نخونم و20بشم ما تو خونه وقتی مجرد بودیم باید عربی حرف میزد ...

شما اهل کجایین 

جالبه آدم دوتا زبون بلد باشه خیلی خوبه

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
2706