2726

دخترم خیلی موهاش مشکیه الانم که هفت سالشه سیبیلاش مشکی میزنی همه اش میره جلوآینه ودست میزنه به سبیلاش ومشخصه ناراحته دوست دارم زود براش بردارم اعتماد به نفسش پایین نیاداما مامانم میگه عروس بشه برمیدارن ولی من خیلی موهام نازک بود دیده نمیشد ولی این بچه نوجوان بشه خیلی اذیت میشه امان از خانواده های سنتی خوب سیبیل مگه نشانه نجابت😥😥

لِّلَّهِ الْأَمْرُجَمِيعًاهمه‌ی کارهادردست خدااست.رعد31.❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو این زمونه دیگع دخترا صبر نمیکنن تا ازدواج ،منم‌خودم با دخترم همین مشکلو دارم ،ولی خیلی زود ه هنوز تو دوره ی ابتدایی بر ندار براش ،بزار حداقل دبیرستان رسید 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

من بعد ازدواجم اصلاح کردم البته مو نداشت صورتم ولی دستام داشت...مامانم نمیزاشت موهای دستمو بردارم و همیشه خجالت میکشیدم ازبقیه. تورو خدا مادرا انقد سخت گیری نکنن ...مثلا من الان همه موهامو برمیدارم چه چیزی عوض شده

بنطرم بردار ...نباید دخترت بره توو فکرش و هی غصه بخوره. چه لشکالی داره دختر هفت ساله پشت لبشو برداره ...

واالان که بردارم که هیچی هنوزمن میگم پنج یاشش سال دیگه واقعا چه سنتای اعصاب خوردکنی داریم

لِّلَّهِ الْأَمْرُجَمِيعًاهمه‌ی کارهادردست خدااست.رعد31.❤

من اول دبیرستان.خانواده ماهم خیلی ب این چیزا اهمیت میدادن و حساس بودن ولی من خیلی سختم بود.حس بدیه.بنظرم نزار دخترت این حس رو تجربه کنه.فکر کنم ازش بپرس چرا جلو اینه اینکار رو میکنه 

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
2706