2733
2734
عنوان

خانمای باردار بیاین لطفا

93 بازدید | 26 پست

میخواستم بدونم روزای غیر از تخمک‌گذاری هم احتمال بارداری هست؟ 

مثلا 2هفته مونده باشه به عادت ماهیانه بعدی اقدام کرده باشه یه نفر احتمالش هست باردار بشه اگه سر تاریخش عادت ماهیانه نشه؟ 

عزیزم من یبار شبی ک تازه پریودم تموم شد نزدیکی بدون جلوگیری کردم ک باردار شدم اصلا ب بدنت اعتماد نکن از من بهت نصیحت هخخخخ

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

غیر از حوالی تخمکگذاری ممکن نیست ، ولی این ممکنه که شما تخمکگذاریت تو روزای روتین نباشه مثلا اخر سیکل یا اول سیکل باشه بجای وسط

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
عزیزم من یبار شبی ک تازه پریودم تموم شد نزدیکی بدون جلوگیری کردم ک باردار شدم اصلا ب بدنت اعتماد نکن ...

خیلی خوبه که😍 بعد من یه سوال دیگم دارم فولیک اسیدم دارم میخورم اگه باردار باشم اشکال نداره که؟ 

وای چ خوب😍 من فکر کردم فقط تخمک گذاری ادم باردار میشه

بستگی به بدنت داره گلم

منکه تنها استعدادم در بارداریه

جفت بچه هامو ناخواسته باردار شدم

اصن شوهرم پیشم نیستا راننده هس ماهی یه بار میاد

اون یه بارم گرفته

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
غیر از حوالی تخمکگذاری ممکن نیست ، ولی این ممکنه که شما تخمکگذاریت تو روزای روتین نباشه مثلا اخر سیک ...

اخه من اصن روز تخمگذاریم حواسم نبود اقدام کنم🤣🤣🤣😂از بس گیجم بعدش اقدام کردم

نامنظم نیست ولی اگه این ماه سر موقعم نشم میتونم باردار باشم؟ 

احتمالش هست اما شایدم بخاطر عفونت باشه یا چیز دیگه عقب انداختن فقط به خاطر بارداری نیست 

انشاالله که بارداری گلم

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم
2706