2733
2739
عنوان

چطوری صورت نامزدمو از نو بسازم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1822 بازدید | 87 پست
اینا موقته

گفتم ک باید دکتر پوستم بره ولی اگ اونارم مدام انجام بده موقت نیس وگرنه افراد معروف و خارجیا روتینشون نبود ادم باید ب پوستش برسع مدام 

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این همونه ک کادو۵۰گرفته بود

اره

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2731
من خیلی هیجانی و پرشروشورم‌دلم میخواد همسرم اروم باشع 🤔🤨

امیدوارم برات همینطور هم بشه عزیزم . 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
2738
۹۸ تازه اومده من بر فرض این گذاشتم ک ۲۱ و اندیس و ۲۱ در نظر گرفتم

با اهنگ کی اشکاتو پاک میکنه ابی هم خوبه برقصی اخرشم شوورت نمادین اشک بریزه با پر اشکاشک پاک کن یه رقص اروم و ملو خیلی باحاله(شوخیه عزیزم😆)

درخواست دوستی قبول نمیکنم
معرفی می کنید

اونیکه عکسشو فرستادی سیاه نبودکه😲😲

کجاشو میخوای سفید کنی..

برای چروکاش فیلر تزریق کن ..

برو صورتشو زاویه دارکن پیش یه دکتر خوب 

هرماه ببرش فیشال وپاکسازی پوست..

میکرونیدلینگ و مزوتراپی و لیزر و 

و جلسات اسکین ک.یر عالیههه ..قشنگ ازنوساخته میشه

میخوای دماغشم عمل کن..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706