2733
2734

چهار تا بی بی زدم مثبت شد سه تاش زیر دودقیقه.یکیش مدیکور بعد یک ربع ک الان عکسشو میزارم.روز سوم بعد موعد رفتم آز منفی بود...هنوز پری نشدم ترشحات دارم فقط‌.دوباره دوتا بی بی زدم منفی شد.نظرتون چی هست.الان عکسارو میزارم

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....

ایشالا باردار بشی .😍

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الان چند روز از موعدت گذشته؟ ترشحات چجوریه؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738

یه هفته دیگه صبر کن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

عزیزم منم یادمه بعدازچندین بار بی بی چک منفی آخر یکیش یه خط پرررنگ یه خط خیلی کمرنگ افتاد شک کردم رفتم آزمایش دادم بتام 50بود انشالله که بارداری مطمئن ترین راهش همون آزمایش بتاس دقیق تره

الان چند روز از موعدت گذشته؟ ترشحات چجوریه؟ 

الان ۱۱ روز.ترشحاتم سفید کش دار یا شیری و زرد کش دار.بعضی هاشم یکمی صورتی

عزیزم منم یادمه بعدازچندین بار بی بی چک منفی آخر یکیش یه خط پرررنگ یه خط خیلی کمرنگ افتاد شک کردم رف ...

عزیزم برام دعا میکنی....😢😢میترسم برم آز باز منفی شه

2706