2737
2734
عنوان

دوقولوودارا بیاین

167 بازدید | 10 پست

سلام اونایی ک دوقولو حامله بودین یا هستین از چند هفتگی شکم جلو میاد من الان هشت هفتم شکمم تخته

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بالای بیست هفته شکمم یهو جلو اومد

واقعا چقد دیر؟؟شما سه قلو داشتین؟پس چرا اینقد دیر جلو اومد شکمتون

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
2731
واقعا چقد دیر؟؟شما سه قلو داشتین؟پس چرا اینقد دیر جلو اومد شکمتون

نمیدونم 😊 برا من یهو شروع ب رشد کرد دیگه ام متوقف نشد رشدش تا روز زایمانم ...هر چی شکم در نیاره ادم ک بهتره ...والااا شکمم تو ۳۱ هفته ک زایمان کردم ۱ متر بود 😂

نمیدونم 😊 برا من یهو شروع ب رشد کرد دیگه ام متوقف نشد رشدش تا روز زایمانم ...هر چی شکم در نیاره ادم ...

وای خیلی باحاله دوس دارم زودتر بگذره این روزا شکمم بیاد جلو ببینم وووی😍😍😍

😃😃میاد جلو میااااد جلو اینقد بیاد جلو ک بگی بسسسسه 😂

خخخخخ ایشالا سالم باشن😍

2738
الهی امین انشالله بسلامتی زایمان کنی عزیزم 

ممنون😗