2410
2553
عنوان

اوه اوه مامانم به عنوان خواهر شوهر غوغا بپا کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3346 بازدید | 109 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ای لاو یو 😂

می تو 😁😂

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
حالا مامانم اصرار داشت زنگ بزنه به داییم بگه

حالا کمی اقراق نکردید😐😐😐😐

مگه همچین مادری وجود داذه🤔🤔🤔🤔🤔🤔

فکرکنم تاپیک سرکاری😒😒😒

یا فکرکنم مامانت دروغ میگه😤😤😤

اصلا بمن چه🤗🤗🙂☺

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
2714

خااااک عالم تو سر همچین مادر بی حیایی

اعصابم  داغون شد 

فردا میاد میگه به بچم تجاوز شد جلو بیمارای جنسی رو بگیرین و داستان سرایی

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
یعنی انقدر حرصم گرفت ولی به مامانم گفتم به دایی نگو اون هیچ وقت زنشو نمیندازه طرف تورو بگیره

میتونه پسرشم بگه اره جلو ما لخت شده بود 

بیچاره بچه های ما که با همیچین دخترایی بزرگ میشن بعد همینا میان زندگی بچه های مارو هم خراب میکنن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

زن داییت خودش داره دخترش رو گمراه میکنه 

اگه خدای نکرده دخترش تو سن پایین بیراهه رفت نباید کسی جز حودش را سرزنش کنه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
من خواهر زادم سه سالشه پسر هست، جلو کسی شلوارشو درنمیاره با اینکه شورت پوشیده با اون عقلش میگه زشته

مامان منم میگه من ۴ تا دخار بزرگ کردم نمیزاشتم پدرشون اینارو لخت ببینه اون وقت این اینجوری

البته شورت و زیر پوش داشته ها ولی خوب بازم زشته

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

اي كاش به داييت ميگفتين چون اون بچه اس نميفهمه معلوم نيست چه بلايي سرش بياد چي بگم خيلي ناراحت شدم ولي زن داييت مشكل روحي رواني داره حتي تو خارجم برا رده هاي سني فيلم ميذارن حتي تمام كانال هاي تي وي خودشونم نميتونن ببينن اونوقت تو ايران مادر داره آموزش ميده دخترشو كه لخت بشي پسرا خوششون مياد حالا خوبه داداششم هيچي نگفته چون بچه نيست كه 

زن داییت خودش داره دخترش رو گمراه میکنه  اگه خدای نکرده دخترش تو سن پایین بیراهه رفت نباید کسی ...

انقدر احمقه دخترش بیست و چهار ساعت تو کوچه پلاسه

اخر یکی میدزدش

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
2706