2737
2734

بنظرم برا کاهش وزن روزی 1000 کالری بخوری هفته ای نیم کیلو کم میکنی برا ثابت موندن هم وزنت ضربدر 20 منهای 100 هرچی شد همونقدر بخوری 

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی !!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام  بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بنظرم برا کاهش وزن روزی 1000 کالری بخوری هفته ای نیم کیلو کم میکنی برا ثابت موندن هم وزنت ضربدر 20 م ...

نه عزیز برای کم شدن وزن رو ضربدر ۲۰ میکنیم منهای ۱۰۰

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
نه عزیز برای کم شدن وزن رو ضربدر ۲۰ میکنیم منهای ۱۰۰

آخه من ضرب و منها کردم باورکن تو دوهفته دویست گرمم کم نکردم البته من کم کاری تیروئید دارم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی !!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام  بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند
آخه من ضرب و منها کردم باورکن تو دوهفته دویست گرمم کم نکردم البته من کم کاری تیروئید دارم

خب پس منهای ۵۰۰ بکنش

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2738

راستی روزای فستم گرفتی؟؟

نه نگرفتم

من شنیدم میگن روزای فست خیلی خوبه برای رژیم

ولی من تازه روز فستم نگرفتم ولی وزن کم کردم با کالری شماری

من شنیدم میگن روزای فست خیلی خوبه برای رژیم ولی من تازه روز فستم نگرفتم ولی وزن کم کردم با کالری شم ...

کالری شماری که واقعا خوبه اگه کم هم نکنی باعث میشه پرخوری نکنی و وزنت نره بالا مرسی عزیزم بابت راهنماییت از این ببعد فستها رو هم میگیرم