2726
عنوان

تیتر بتا روز چهاردهم ivfتوروخدا کمک

219 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها من امروز روز چهاردم انتقال جنینم بود تیتر بتام شد ۱۴.۸شد بهم گفتن ۴۸ساعت بدعد دوباره تکرار کنم ازمایشو دارم خیلی نگران کسی تجربه ای داشته اینجوی که بتا بره بالا و مثبت بشه ؟

ایشالا میره بالا😍😍😍 توکل به خدا کن 

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی ۱۴۸ 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
نه ۱۴/۸

چی بگم فدات بشم  هرچی خدا بخاد همونه .من خودم انجام دادم ۴سال پیش اولین ازمایشم بیشترشد .میدونیکه ماها وقتی ای وی اف میکنیم از روزی که امپولا رو مصرف میکنیم میشه سن بارداریمون با این حساب تیتر بتا باید روز ۱۴ بیشتر باشه .البته واسه بعضیها هم دیر میره بالا

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
اصفهان

ببخشید اونجا هزینش چند شد چطور بود شرمنده میشه یکم توضیح بدی به احتمال زیاد منم ماه اینده میخوام انجام بدم براس منم دعا کن مامان بشم یه سوال دیگه چند تا جنین انتقال دادید

من که فریزم نداشتم متاسفانه .فریز داری

یه تومن با داروها چه خوب شد من ۷ تومن اونم چند سال پیش

دیگه ندارم اخرین شانسمه😞

خدا بزرگه من ۳۲ سالمه بعد سقط دیگه جریت ای وی اف ندارم 

2706