2733
2734
عنوان

تخمک گزاری

151 بازدید | 27 پست

سلام خانومای عزیز دو سه روز دیگه تخمک گزاری دارم و میخام اقدام کنم. اگه پیشنهادی نصیحتی چیزی دارین ممنون میشم بهم بگید

عضو تاپیک مانکن های زیبا  عضو گروه آبی    وزن اولیه ۸۶ قد ۱۷۲   وزن هدف ۷۶  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همینطورم شماها چندم پریود شدین؟

من۲۵ اردیبهشت

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

من از دفتر آستان قدس رضوی پرسیدم و قبلش هم کلی تو اینترنت سرچ کردم گفت هیچ مشکلی از نظر شرعی نداره. برا اطمینان هم ک زنگ زدم گفتن مشکلی نداره. اگر خواستی شمارشو بهت بدم

عضو تاپیک مانکن های زیبا  عضو گروه آبی    وزن اولیه ۸۶ قد ۱۷۲   وزن هدف ۷۶  
 ببخشید کیت چیه😑😁 مسخره م نکنین

تست تخمک‌گذاری مثل بی بی چک

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2738

بچه ها تاریخ پریودتون روبگین ببینیم کدوممون این ماه باردارمیشیم؟

منم همینطورم شماها چندم پریود شدین؟ من۲۵ اردیبهشت

🙋🏼‍♀️۲۸ اردیبهشت ولی ۵ روزه پاک شدم

تخمک گذاری از کی شروع میشه؟؟

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
چجوری میفهمن  یعنی دستگاهه؟

نه دیگه دوخط بیفته باید تا۳۶ساعت بعدش اقدام کنی اون موقع تخمک آزادمیشه

🙋🏼‍♀️۲۸ اردیبهشت ولی ۵ روزه پاک شدم تخمک گذاری از کی شروع میشه؟؟

فکرکنم روز۱۴پریودی آزادشه

البته مال من نامنظمه تنبلی دارم

2706