2726
عنوان

برای اولین بار خواب شهید رو میبینم ی حس خاصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 37 پست

من اومدم دعوا. چرا خواب شهیدو دیدی هان😂😂

منم دیدم گلم. هم تیر خوردم هم از شهید های مختلف خواب دیدم.آدم حس خوبو خاصی داره

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من اومدم دعوا. چرا خواب شهیدو دیدی هان😂😂 منم دیدم گلم. هم تیر خوردم هم از شهید های مختلف خواب دید ...

اصلا بیدار شدم بدنم میلرزید نمیدونم ی جور خاصیهه

.تومعدم تیرخوردم بیدار شدم تاالان حس میکنم درد میکنه😑

جان عزیزت لایک نکن  

محترم ترین وباغیرت ترین وعزیزترین ومردترین انسانهای دنیا درنظرمن شهداهستن ،هیچ فرقیم نداره چه زمانی وکجا شهیدشدن ،همینکه بخاطردفاع ازایمان وکشوروناموس ومردمش ازعزیزترین داشته اش یعنی جونش گذشته بی نهایت باارزشه برای من ،روحشون شاد...باتمام وجودم سپاسگزارشونم 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
چه خواب جالبی ....من یه جایی خوندم اگه نیتت خالص باشه حتی یه شهید هم می تونه گره گشا باشه...ان شاءال ...

کاشکی واسطه بین منو خدا باشه..حتما میخونم

جان عزیزت لایک نکن  
2706