2737
2734

من 20 روز پیش زایمان طبیعی سختی داشتم..اون موقع بعد زایمان خوشحال بودم فک میکردم دردام دیگه تموم شد..ولی ده روز بعدش متوجه شدم که بخیه هام باز شدن.خیلی عذاب کشیدم.تا الان هم هتوز کامل خوب نشدن..اما الان سه روزه دردی گرفتم که در مقابل زایمان و بخیه هیچه..نمیدونم دقیق ولی مثل اینکه بواسیره یا شقاق.البته من بیرون زدگی ندارم... تا دیروز فقط موقع دستشویی جیغ میزدم و گریه میکردم از درد که دیروز رفتم دکتر بهم پماد رکتول داد..که از وقتی زدم این درد وحشتناک دائمی شده همین لحظه که دارم تایپ مینم از درد به خودم میپیچم.حاضرم همه چیمو بدم فقط این درد بره..خانما من به هیچ وجه یبوست هم ندارم.ملین خم میخورم.اونایی که اطلاعاتی ندارن برام دعا کنین..خیلی درد کشیدم.خیلی عذاب کشیدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتما برو دکتر 

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
پماد رکتول هم با بدختی استفاده میکردم..با درد وحشتناک

تو این یک مورد باید بری دکتر  چون نمیتونی سر خود چیزی نصرف کنی باید شیر بدی باز برو بگو خوب نشدم

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2738

وایی دقیقا مث منی 

اون دردی ک حس میکنی مال مقعدته مال بخیته عزیزم چون نزدیک ب مقعدع اشتباه فک میکنی 

ببین گوش کن ب حرفم 

یه پیاله عسل بریز بزار کنار روشوییت 

هربار میخای بری دستشویی یه انگشت بزن ب عسل و وقتی میشینی اول اون ناحیه هارو عسل مالی کن بعد بزو جیش و پی پی کن دردت تموم میشه تو رو خدا توام دعا کن پسر من راه بیوفته

وایی دقیقا مث منی  اون دردی ک حس میکنی مال مقعدته مال بخیته عزیزم چون نزدیک ب مقعدع اشتباه فک ...

نه عزیزم مال مقعده.برا بخیه هام عسل استفاده کردم بهتر شدم.

عزیزم انشاء‌الله زودتر خوب بشی

ولی حتما دوباره برو دکتر

اگر تشخیص درستی نداشت

بروید دکتر دیگه

انشاءالله چیز مهمی نیست

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

عزیزم منم مشکل تو رو داشتم 

تنها کاری که میتونی بکنی اینه که دستشوییت معذرت می خوام باید اسهالی اسهالی باشه تا یواش یواش خودش خوب بشه 

البته دیگه خوب نمیشه تا یه ذره دستشوییت روان نباشه به مشکل برمیخوری اما دیگه نه اینجوری که تا شیش هفت ساعت بعد از دستشویی سوزش و درد داشته باشی 

من فقط با پودر پیدرولاکس خوب بودم 

بعدش یواش یواش قطع کردم 

2706