2737
2734
عنوان

احساس نبضی دگ زیر شکمم ندارم بچهااا کجایین

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 31 پست
يني اصلا من دستمم جاي جنين بزارم هيچي حس نميكنم ؟؟ اون تيك تاك نبض خودمه ؟ جرا الان پس نبضمو حس نمكن ...

عزیزم تو بارداری اونم اویلش اونقدر فعل وانفعالات تو بدن شکل میگیره که من خودم همه جا نبض احساس میکنم روده ها به خصوص. جنین الان داخل لگن وجلوتر نیومده که خودشم داخل رحم توی کیسه آب ..اندازه یه تمشک واقعا نمیشه حسش کرد...اما مادریم دیگه اینو نمیشه کاری کرد فکر وخیال داریم

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا منم احساسش میکردم یک چیزی انگار پر پر میکرد برای من سمت چپ دقیقا جای جنینم بود 

یک هفته به غربالگری این حس رفت هرچی دنبالش گشتم نبود اخر رفتم غربالگری گفت بچت مرده تو شکمت 

اگه چند روز حسش نکردی یک سونو برو 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 
2731
والا منم احساسش میکردم یک چیزی انگار پر پر میکرد برای من سمت چپ دقیقا جای جنینم بود  یک هفته ب ...

واقعا؟ علاعم حاملگي داشتي ؟ من حالت تهوّع و سينه هام حساسه  هنوز يني باز ممكنه اتفاقي افتاده باشه

2738
واقعا؟ علاعم حاملگي داشتي ؟ من حالت تهوّع و سينه هام حساسه  هنوز يني باز ممكنه اتفاقي افتاده با ...

عزیزم قرار نیست همه مثل هم باشند لطفا به خودت استرس نده چیزی هم نمومده تا سونوی غربالگریت ...توقف بارداری نشانه هایی داره مثل از بین رفتن حالات در بعضی ها لکه بینی ...پس خودتو اذیت نکن استرس خودش سمه الان واست...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
منم هفته ده هستم اصلا هيچي احساس نميكني من كه تا حالا اصلا نبضم حس نكردم تازه از چهارماه به بالا يكم ...

دستتو زير شكمت يا أطراف زير شكمت ميزاري تيك تيك نمياد برات؟

2706