2737
2734

هفته ده هستم  من تا دو سه روز پیش دست میزاشتم زیر شکمم احساس تیک تیک میکردم  الان از دیروز اصلا هی دست میزارم بادقت اصلا تیک یا نبضی حس نمیکنم خیلی میترسم  الان ده دقیقه دارم دنبال نبض میگردم هیچی پیدا نکردم درحالیکه تا دوروز پیش هیلی بود 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

اونقدر حساسیم که حتی نبض خودمون هم فکر میکنیم مال جنین ...منم مثل شما هستم خانمی اما توهمی بیش نیست چون تا هفته های ۱۶ به بالا هیچی احساس نمیشه...حتی تا اون موقع دستگاه دکتر صدای قلب رو انعکاس نمیده

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
بخدا آدم دیوونه میشه میفهمم قشنگ چی میگی من هنوز سونو قلب نرفتم روزی ده هزارررر فکر ناجور میکنم😭😭 ...

آره سخته

اما بدون وقتی هم رفتی سر غربالگری همین حسو همچنان داری

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
اونقدر حساسیم که حتی نبض خودمون هم فکر میکنیم مال جنین ...منم مثل شما هستم خانمی اما توهمی بیش نیست ...

يني اصلا من دستمم جاي جنين بزارم هيچي حس نميكنم ؟؟ اون تيك تاك نبض خودمه ؟ جرا الان پس نبضمو حس نمكنم ، اخه نبض 

عزیز اون نبضی رو که احساس میکردی مربوط به ضربان قلب خودت بوده. تو 10 هفته نه نینی نبض محکمی داره که حس بشه و نه تکوناش حس میشه. خونی رو که قلبت به رحم پمپاژ میکرده چون زیاد بوده همراه با ضربان قلبت بوده که احتمالا الان به حالت نرمال در اومده و نبضه از بین رفته

2706