2726
عنوان

نوزاد

79 بازدید | 8 پست

دخترم الان سه ماه و۴ روزشه و به روی شکم تاب میخوره به نظرتون کی باید چهار دست وپا وراه بره کی باید بشینه از کی بهش غذا داد چون بعضیا میگن شش ماه تمام بعضی ها هم میگن پنج

من دخترمو ۵ماهگی شروع کردم ب فرنی دادن .برای ۴دست و پایی هم عروسک یا جغجغه بزار جلوش تکون بده تشویق شه بیاد .باهاش تمرین کنی زودی بگیاد میگیره

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم

مهارتهای حرکتی تو هر بچه ای متفاوته. 

ولی من غذا رو از یکهفته بعد از واکسن ۴ماهکی شروع کردم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از شش ماه به بعد چهار دست و پا میرن و همزمان نیز میتونن بشینن*غذا هم از همون زمان میدن و رو بشکم بر گشتن هم از چهار الی پنج ماهگی شروع میشه و بعضی اوقات سینه خیز ب جلو و عقب دارن

نه متهاوته اما میخوام بدونم ر زود تر اگه این کارارو انجام بدن چی میشه

پسر من ۳ماهکی غلت میخورد ۶ماهگی چهاردستو پا رفت ۹ ماهکی هم راه رفت

بینهایت شیطون و پرتحرکه خسته میکنه آدمو

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
نه متهاوته اما میخوام بدونم ر زود تر اگه این کارارو انجام بدن چی میشه

نمیدونم والا همش منتظرم غلت بزنه ولی خبری نیس.برا شما فکر نکنم چیز بدی باشه حالش را ببر و از این لحظات لذت ببر.خیرش را ببینی.موفق باشید

بچها متفاوتن.پسرمن 4ماهگی دمر شد.7ماهگی غلت زد.9ناهگی نشست.10ماهگی با رورویک میره.8ماهگی بابا و اب و دس دسی میکنه.

اما تنبل فعلا نه.چاردستوپا نه سینه خیز نمیره.

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.