2733
2734

خواهشا هر کسی که میدونه دریغ نکنه

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
بنظرم این چیزا الکین 

نه عزیزم خیلیا جواب گرفتن راه حل یه پروفسوره توی ترکیه

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گذاشتمش تو اون یکی تاپیکت

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2728
گذاشتمش تو اون یکی تاپیکت

لطف کردی عزیزم

میگن پیاز درمانی پرولاکتین را بالا میبره من ندارم ولی میترسم بخورم یه باره بره بالا منم شنیدم نتیجه ...

خانومی تو گوگل علائم پرولاکتین بالا را نوشته بود تو هم خواستی سرچ کن و بخون ،فک کنم تو آزمایش های قبل بارداری هم هس من که دادم دکتر بهم گف مشکلی نداری اگه هم خواستی مطمئن بشی قبلش یه ازمایش بده

2738
یه مدت آب درمانی مد بود انجام دادم هیچ اتفاقی نیوفتاد . هر سری یه چی مد میشه میوفته سر زبونا

آب درمانی چطوره ؟😶

افتضاحه انجام نده 

کلا بلد نیستم که بخوام انجام ندم😆😆😆