2733
2734

من تو گوشی شوهرم پیامای بد دیده بودم باهاش یه مدت قهر شدم خبری نشد(شوهرم شهر دیگه کار میکنه) ازش تا اینکع چند روزپیش باهم حرف زدیم بهم قول داد دیگه تکرار نکنه ،بعد از قول دادناش توجهش اینقدر بهم زیاد شده همش بهم زنگ میزنه پیام میفرسته کلا هر حرفی هم بگم گوش میده بنظرتون واقعا پشیمونه از کارش؟؟؟منم خیلی سرد باهاش حرف میزنم جواب پیاماش رو یکی در میان میدم یا اصلا نمیدم زنگ میزنه خیلی سرد حرف میزنم بنظرتون کارم درسته؟اینم بگم واقعا کارش از دلم بیرون نمیره بهم خیانت کرده درحد چت

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

اگخ بخشیدیش و میخوای ادامه بدی 

فراموشش کن وگرنه مثل خوره تمام وجودت رو نابود میکنه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نمیدونم شاید برگرده 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

نه کارت غلط نیست قرار نیس هرکس هر اشتباهی کرد زود بخشیده بشه . ولی طولانی مدت ازش استقبال نشه ممکنه دیگه نازتو نخره و بی اهمیت بشه یکماه اینجوری باش بعدش خوب شو

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

شما با این فاصله مطمئنی دیگه خیانت نمیکنه؟

اما اگه مطمئنی دیگه اینقدر کشش نده

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

پشیمون شده و میخواد جبران کنه.

تو هم هر چه سریعتر به کانون گرمت دعوتش کن، و از جوابهای سر بالا پرهیز.

مبادا ایشون دوباره هوس یار و کار دیرین به سرش بزنه.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706