2737
2734
عنوان

قهراتون چه مدلیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 43 پست

قهر میکنم گریه میکنم و دستمو جلو دهنم میگیرم و از صدتا پله مارپیچ خونمون بالامیرم و دنباله لباسم رو پله ها کشیده میشه و میرم تو اتاقم درم محکم می‌بندم بعد میام بیرون میبینم تمااام پله ها در از گل رز سرخ و شمع عطریه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین مرحله قهرم عصبانیت هست که اصصلا دوس ندارم بام صحبت کنه

بعدم ناراحتی میاد سراغم که دیگه باهم حرف میزنیم و مشکل حل نیشه

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁

اگه من مقصر باشم که بعد چند ساعت حرف میزنم تا اشتی کنیم اما اگه اون مقصر باشه تازه قهر میکنه و قبول نمیکنه که مقصره، و قیافه میگیره، منم انقدر محل نمیذارم تا به غلط کردن بیفته

برای سلامتی امام زمانمون صلوات😍
2731
از مشکلات مهم زندگیم اینه وسط بحث هامون خندم میگیره😐

چ اسمت بانمکه😋gogooliyeh

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
شوهر ندارم😐ولی در این مورد یه سوسولیم😂قهر نمیکنم با هیچکی😐اگه بکنم یه ثانیه اس کلا تو دلم نمیذارم

منم با هيچ كس قهر نمكردم ولي شوهر فرق داره 

وا شوهر نداري به تولد ني نيت كم مونده؟؟؟😂😂🙈😳😳😳

هیچی یه کم دادو بیداد میکنیم بعد مپقع شام وناهار که میشه میگم بیا کوفت کنیم و اون میخنده و منم هر هر میخندم همه چی تموم میشه

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
2738
قهر میکنم گریه میکنم و دستمو جلو دهنم میگیرم و از صدتا پله مارپیچ خونمون بالامیرم و دنباله لباسم رو ...

😂😂😂

✊👊 از خواب بیدار شو لنتییی😁

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
منم با هيچ كس قهر نمكردم ولي شوهر فرق داره  وا شوهر نداري به تولد ني نيت كم مونده؟؟؟😂😂🙈😳😳 ...

تیکر بارداری نی

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
😂😂😂 ✊👊 از خواب بیدار شو لنتییی😁

هااا چی شده کدوم تاپیکم😲😪😪🤦🙎

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2706